Úterý 26. září 2023, svátek má Andrea
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Ruský plyn NHL nehrozí

Sport

  23:30
PRAHA - Šéfové Kontinentální hokejové ligy si mnou ruce. Díky výluce NHL jejich soutěž přitahuje pozornost fanoušků nejen v Rusku a blízkém okolí. Hvězdy ze zámoří chtějí dál hrát hokej a KHL jim nabízí hostování, vcelku atraktivní jeviště i dostatečnou apanáž.

Hokejová KHL foto: Reuters

Kontinentální liga teď dokonce chce dobýt Ameriku, mluví o televizních přenosech a v lednu se dvěma zápasy ukáže přímo v New Yorku. Ruští šéfové ale svádí předem prohraný boj. NHL má téměř stoletou tradici a diváky jí neubrala ani poslední celoroční výluka před osmi lety.

A i když by si teď diváci možná nějaký ten duel KHL pustili, málokdo z nich by si kvůli tomu vzal dovolenou. Jiné časové pásmo znamená, že by přímé přenosy vycházely na dopoledne, většina záznamů by zase postrádala atraktivitu.

KHL existuje jen díky dolarům z plynárenského gigantu Gazprom, Alexandr Medveděv šéfuje oběma značkám. Dosud skvělý byznys jim teď však začíná kazit levný břidlicový plyn. Možná je na čase zapomenout na nesmyslnou expanzi a soustředit se na přicházející domácí problémy...

Jak chutná miminkům pokračovací a batolecí mléko Beggs?
Jak chutná miminkům pokračovací a batolecí mléko Beggs?

30 rodin dostalo od nás zdarma pokračovací nebo batolecí mléko od prémiové značky Beggs. Co o něm ve svých recenzích napsali? Přečtěte si hodnocení...