22. září 2011 21:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Sebereflexi nečekejme

Aleš Řebíček, majitel Slavie. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Aleš Řebíček, majitel Slavie. | foto: ČTK

Minulý týden rozčílilo majitele Slavie Aleše Řebíčka odvolání komise rozhodčích. Podle toho usuzoval, že ve fotbale panují někdy ještě horší pořádky než v politice.


 Co si musí myslet o slovech, která o něm pronesl Ivan Bican? Syn největšího hráče v historii červenobílého klubu vyjádřil rozladění z úrovně vedení Slavie a na protest chce odstranit podobiznu svého otce z transparentu visícího na stadionu.

Můžeme si odpovědět za Řebíčka. Musí být šokovaný ještě víc. Něco podobného by se bývalému ministrovi dopravy v politice také nikdy nepřihodilo.


Podobný apel, jaký vyslal Ivan Bican, těžko vyvolá hlubokou sebereflexi u vedení klubu, jež ho považuje za šaškárnu. Třeba ale bude mít přece jen nějaký efekt. Prázdné místo po plachtě s Bicanem bude trvalou připomínkou pro všechny, kteří nevěří, že si Řebíček na Slavii půjčil od dětí, jak nedávno šéf klubu sám řekl.

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.