27. května 2011 21:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Tajit násilí? Medvědí služba ČT

Mladá Boleslav - Olomouc (fanoušci). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mladá Boleslav - Olomouc (fanoušci). | foto: ČTK

PRAHA Česká televize je partnerem tuzemského sportu. Na jedné straně se tak do jejího vysílání dostanou odvětví, která pro komerční televize nejsou atraktivní, na straně druhé se diváci často nedozvědí, co se reálně děje.

Středeční finále Ondrášovka cupu skončilo bitkou fanoušků přímo na fotbalovém trávníku. Divák ČT ale místo toho viděl druhé, třetí, čtvrté i páté opakování vítězné penalty mladoboleslavského Jana Chramosty.

DÁLE K TÉMATU

Snaha prezentovat český fotbal v lepším balení, než se v současné době nachází, vygradovala úsměvným momentem, kdy při slovech o krásném fotbalovém večeru probíhalo za zády moderátorů komando policejních těžkooděnců. Fotbalový svaz ale možná své kamarády z televize za jejich "ohleduplnost" nepochválí.

Obrázky ze středečního večera jsou jasným argumentem pro politiky, že jsou skutečně nutné změny v legislativě. Bohužel je ale opět nikdo neviděl...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!