Úterý 5. prosince 2023, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Tenisová loučení. Rozpad H+H ještě proběhl v klidu

Roland Garros

  8:00
PRAHA - Rozchody tenisových párů dokážou být dost bouřlivé. Indové Maheš Bhúpathí a Leander Paes vyhráli společně dvakrát Roland Garros, jednou Wimbledon. Ale rozešli se ve zlém. Padala slova jako zrada nebo nůž do zad. O společném deblu dnes nechtějí ani slyšet.

České tenistky Andrea Hlaváčková (vlevo) a Lucie Hradecká foto: ČTK

Oproti tomu působí konec spolupráce Andrey Hlaváčkové a Lucie Hradecké mírumilovně. Obě mají nové partnerky, hledí kupředu. A Hlaváčková nevyloučila, že spolu ve Fed Cupu mohou znovu nastoupit. I v jejich rozchodu jistá hořkost určitě byla. "Jestli chcete vysvětlení, obraťte se na Andreu," odepsala Hradecká na dotaz, proč se úspěšný pár H+H rozpadl.

Právě Hlaváčková byla iniciátorkou rozpuštění dua, které vyhrálo dva grandslamy a pobavilo svět, když si přišlo pro stříbrné medaile na olympiádě v Londýně v holínkách. Vzhledem k jejich úspěchům a zdánlivé idyle působí konec překvapivě. Ale tak to zkrátka někdy bývá. "Je to jen byznys, jsme dál kámoši," řekl kdysi deblista Lukáš Dlouhý o loučení s Paesem. Ani spojení H+H netrvalo věčně.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!