Úterý 27. července 2021, svátek má Věroslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Vítězství nad zlato. Sparta ho potřebuje jako sůl

Sport

  10:14
PRAHA - Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Kdyby se fotbalová Sparta držela během zimní přípravy známého přísloví, šla by do dnešního utkání s čistou hlavou. Jenže na Letné si místo toho sami podráželi nohy. Prodej klíčových opor Wilfrieda a Kucky ještě zvládli obhájit – šlo o dobrý obchod a navíc se podařilo sehnat náhradu.

Sparta - CSKA (Václav Kadlec vpravo a Libor Sionko) foto: Reuters

Hůř už se napravovala škoda způsobená aférou, po níž se stala Sparta terčem škodolibých vtipů. Nelze se tomu divit. Když trenér Chovanec nasadil do přípravného zápasu hráče, kteří se předtím kvůli nemoci omluvili z reprezentace, a navíc ještě v cizích dresech, musel s ostudou počítat.

SPECIÁL LN K ZÁPASU SPARTA-LIVERPOOL

Příznivou reklamu si mezi liverpoolskými fanoušky neudělala Sparta ani rekordně drahým vstupným na dnešní zápas. Angličané dávají najevo údiv, že musí při koupi lístku vytáhnout z peněženky víc liber než doma.

Vítězství nad Liverpoolem by se dnes hodilo dvojnásobně. Po takovém výsledku by se mluvilo o českém mistrovi pozitivně. Takovou změnu Sparta po sérii zakopnutí nutně potřebuje.

Autor:

LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen
LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen

Vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi a vyhrávejte hodnotné ceny po celé léto. Sdílejte svoje oblíbená místa, hodnoťte tipy ostatních, hrajte o...