5. května 2011 16:55 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Zahrajte jim na MS také tu jejich

Česko - Finsko (fanoušci Česka) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Česko - Finsko (fanoušci Česka) | foto:  Tomáš Krist, Lidové noviny

PRAHA K vidění je na Slovensku během mistrovství světa spousta dobrého hokeje. A co ke slyšení? Zatím až příliš jednostranný repertoár. V případě domácího výběru to lze ještě pochopit. V Bratislavě si postavili prakticky úplně novou halu a mejdan si v ní chtějí řádné užít.

Proto v pauzách při přerušení hry převažují logicky slovenské šlágry. České fanoušky zase může těšit, že se hostitelé starají o jejich pohodu na tribunách a zásobují je roztleskávacími hity podle jejich gusta.

Neškodilo by však přidat písně z jiných koutů planety. Jsme přece na mistrovství světa! Když Češi slyší Sladké mámení od Heleny Vondráčkové, měli by Němci dostat svoji disko dávku od Modern Talking.

A kdyby z reproduktorů zahřmělo Born In The USA od Bruce Springsteena, smetl by tým Spojených států nevyzpytatelné Norsko možná daleko snadněji. A co nějaká melodie Abby pro Švédy? Pořadatelé prostě mají co napravovat.

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.