Diskuse k článku: TIME OUT LN: K bezpečnému prostředí je hodně daleko...

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 25.3.2014 10:07
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
W. Wexlo 25.3.2014 10:07

To podstatný Vám nějak uniklo

SPARTA JEN REMIZOVALA S OSTAVOU A ZTRATILA DVA BODY. Když padla Viktorka,tak jste to tady omílali do zblbnutí,teď Sparta ztratí body a řeší se jen chuligáni.

J. Šrámek 25.3.2014 9:36

Rozhodčí může zápas ukončit!

A to okamžitě pro nepřístojnosti diváků.Může také zápas přerušit a nechat vyklidit inkriminované sektory s agresivními fandy.Nic z toho se nestalo.Nač se čeká,nebo proč mají rozhodčí obavy takto jednat?Kluby mají potom možnost škodu vymáhat od provinilců soudně.To vše je snad dostatečné,jen mít odvahu to učinit.To se povedou učené kecy a nic se nezmění.Jako se stavbou nových stadionů.Někde jsou čtyři,tak se tam postaví pátý.Kde není,nebo je na spadnutí,tam se nebude dělat nic,že.I když by tam chodilo více diváků,jak na ty již postavené.

M. Urban 25.3.2014 8:41

Žvanění

Proč se neřeší i vandalové  z Brna? To je každý útlocitný aby se nikoho nedotkl? Řešit se musí vše najednou ! Pokuď budou říkat to oni, tak se nic nezmění ! Až přijedou na nedostatečně opevněnou Bohemku, tak zní udělají kůlničku na dříví. Pak opět mohou říkat policie nezasáhla nebo zasáhla neadekvátně.

Najdete na Lidovky.cz