Diskuse
Video, video, pročpak jsi k ničemu? Jak je možné, že sudí v Plzni opět nepochopitelně selhali?
Chybovat je lidské. Takže když rozhodčí nepostřehne nějaký moment z utkání, který může například celý duel rozhodnout, dá se to pochopit. Když však tento moment nepostřehne videorozhodčí, je to problém. A když muž za videem nenahlásí sudímu hned čtyři přečiny proti pravidlům, které výrazně ovlivnily zápas, je to smutné.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ST
S67t33a75n88i80s24l80a82v 51T62o44m30á26š
28. 8. 2018 7:04
Všichni ubližují pražákům, což jsou nejlepší a nejpoctivější lidé na svět, co vůbec nekradou a nepodvádí.
0
0
možnosti
MG
JZ
J. Zahradníček
28. 8. 2018 7:00
Tohle to jsou strašný sviňárny, fakt. Česká liga je koupená, nemá smysl vůbec sledovat. Ču..k Berbr by potřeboval pořádnou nakládačku...
0
0
možnosti
JP
JK
27. 8. 2018 18:07
svinky a svině BERBR a ještě chovanec se přiblížil. to jsou b ody 3 x 1: o a video na plzeň nejde
0
0
možnosti

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


















