Diskuze

Sáblíková si účast na letní olympiádě nezajistila

Dvojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková dojela v časovce na mistrovství světa v silniční cyklistice v Kodani na 28. místě a nepovedlo se jí zajistit si účast na olympijských hrách v Londýně. K tomu potřebovala být do desátého místa. Titul dnes získala Němka Judith Arndtová. Druhá česká zástupkyně Martina Růžičková skončila na 49. příčce.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Farmačka

21. 9. 2011 9:58
Česko není svět, Martino. Slyšela jsi někdy, že

mnoho psů-zajícova smrt?? Žeby šlo o další a další sponzory?

0 0
možnosti

F. Drbohlav

20. 9. 2011 17:35
Jen opravdový najivka, který nesleduje ženskou

světovou silniční a dráhovou cyklistiku si mohl myslet, že se Martina dostane na vyšší příčky a dostane se na OH. Svět je někde jinde, než ženy v ČR. Zde v profesionálních podmínkách jezdí pouze Martina Růžičková, Jarmila Machačová a Martina Sáblíková. Gábina Slámová je talent, ale má před sebou ještě hodně práce a Lucka Záleská je více dráhařka a má vše před sebou. Zbytek jsou holky studentky, nebo chodící do zaměstnání a cyklistiku dělají zcela bez podpory silných sponzorů pro radost po práci. Navíc u nás na Českém poháru startijí ženy součené v kategorii s kadetama , tak že závod na 50-60km jim moc nepřinese. Pokud přijde na start více jak 10 žen, je to malý zázrak. Tak se postavme opět hezky na zem a klaďme si reálné cíle. Martina je absolutní světová špička v rychlobruslení a to není rozhodně málo. Cyklistika vyžaduje jak sílu, tak i šikovnost a 2000km opravdu nestačí.