Úterý 22. září 2020svátek má Darina 11 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Sport > Olympiáda v Riu 2016

Zápisník Petra Nedvěda: Zdravotní pivo si u masérů dát můžeme

Zápisník Petra Nedvěda. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zápisník Petra Nedvěda. |

SOČI Vrátím se k pátečnímu zahájení, které bylo skvělé. Rusové nenechali organizačně nic náhodě. Bohužel jsme vyrazili na stadion až ke konci, a tak jsme část neviděli. Hlavní akce pak probíhala mimo stadion a tu jsme sledovali jen na obrazovkách.

Ke konci už to bylo dlouhé a sedět s nohama do pravého úhlu mi dalo docela zabrat. Po zahájení přišla na řadu pozdní večeře a pokoj.

V sobotu bylo klasické olympijské dopoledne. Procházka na snídani a od 12 hodin trénink. Hned po něm jsme s Červusem museli dorazit na rozhovory. Tam jsme se nějak zasekli a na oběd jsme přišli až po čtvrté.

ZÁPISNÍKY PETRA NEDVĚDA

Vzhledem k odpočinku jsme bohužel nestihli první návštěvu Českého domu. Místo toho jsme s Červusem vyrazili do jedné z posiloven. Po večeři jsme navštívili i centrum zábavy. Byl jsem vyzván na zápas v ping-pongu. Na výsledek se ptát nemusíte. Mlaďas se má ještě moc co učit.

Neděle byla podobná. Po obědě jsem navštívil fyzioterapeuta Pavla Koláře. Odpolední trénink nám ale neumožnil fandit Martině Sáblíkové. Škoda.

Teď už zase nashle. Jdu k masérům – kromě jiného mají na pokoji pivo a jedno zdravotní si dát můžeme. Navíc se tam probere spousta zajímavého – věci kolem týmu, soupeřů, olympiáda jako taková a na holky taky přijde řeč.

Exkluzivně pro LN a Lidovky.cz přibližuje dění ze Soči český hokejový reprezentant Petr Nedvěd.

Roman Červenka (vlevo) a Petr Nedvěd na tréninku v Soči. V pozadí Jiří Novotný

Roman Červenka (vlevo) a Petr Nedvěd na tréninku v Soči. V pozadí Jiří Novotný

Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

Biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří románů Stanislav... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

Lucie Výborná | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

Zdravotník odebírá vzorky pro testování na covid-19 v indické Kalkatě. (23.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!