Diskuze

Do brány půjde Hnilička

Brankářem číslo jedna v dnešním duelu proti Slovensku bude Milan Hnilička. Svou důvěru mu dal trenér Hadamczik po jeho včerejším výkonu proti Kanadě, kdy nahradil smolného Tomáše Vokouna.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Tomáš

22. 2. 2006 18:17
T. Vokoune, nebuď smutný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
možnosti

Tomáš

22. 2. 2006 18:09
Hniličko, bojuj! Tomáši Vokoune, nebuď smutný!
Tak se nakonec trenér Hadamzcik rozhodl, že do čtvrtfinálového zápasu na XX. ZOH bude chytat ,,dvojka" (resp. původní ,,trojka") brankář HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC Milan H N I L I Č K A. Je to rozhodnutí, které se dalo čekat. Vokoun včera proti Kanadě pustil 3 góly za 1 třetinu, a tak musí dojít ke změně. Ano, naši se včera v posledních dvou třetinách neuvěřitělně zvedli, a kolik chytil Hnilička gólů? Ani jeden. Není to jen ale náhoda? Přeci jenom - T. Vokoun má v ruce triumf - vychytal nám ve Vídni zlato! Neměl by jít do brány on? Třeba půjde. Třeba budeme po 5 minutách prohrávat 0:3, anebo také můžeme vyhrávat po 2 třetinách 4:0. No, uvidíme. Jen bych dodal : Ať je v brance Hnilička či Vokoun, vždy budeme fandit našemu týmu.

Příjemný HNILIČKOVSKÝ hokejový zážitek Vám přeji.

0 0
možnosti

fanda z Canady

22. 2. 2006 15:23
V kolik hodi hraje CSR proti Slovensku?
Zde v Kanade tomu Kanadske deniky nevenuji pozornost, pokud se to netyka primo jejich tymu (zapasu). Pisi jen (vcetne internet CBC-  atd) o nmadchazejicim zapasu proti Rusum.
V kolik hodin (Evropskeho casu) zapas Slovensko - CSR zacina? To se urcite zdejchnu z prace.
Dekuji predem
Fanda
0 0
možnosti

Host

22. 2. 2006 15:28
Re: V kolik hodi hraje CSR proti Slovensku?
21:30 CET .. prepocitej si to na Kanadu
0 0
možnosti

Sandor

22. 2. 2006 14:29
Dufam ze prehrate
Prepacte piesat nevjem vela dobre preto ze som bol poslaty do zvlastne skoly v Ostrave.
Vsetky Cesi sa budu divat na to ako prohraju zo slovakmi a my im zatim ukradnem vsetky slepice.
0 0
možnosti

Cyril

22. 2. 2006 14:30
Re: Dufam ze prehrate
A tvoji rodice byli původně brácha se segrou, co ?
0 0
možnosti

Patrik

Chce to také vylepšení útoku
Dle mého názoru by mělo dojít také ke zefektivnění útočníků, protože mi připadá, že se promarní 99% šancí. Kdyby útočníci využili svých šancí o trochu lépe, tak by nějaké 3 góly ani moc nevadily.