19. února 2010 2:16 Lidovky.cz > Sport > Olympiáda

Odpočinutá Sáblíková: Na patnáctku se těším, hlavní je ale pětka

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Karolína Erbanová a Martina Sáblíková. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Karolína Erbanová a Martina Sáblíková. | foto: Reuters

VANCOUVER/PRAHA Olympijská vítězka Martina Sáblíková má před sebou další výzvu. V neděli se představí v hale Pacific Colosseum v závodě na 1500 metrů. Startovat bude s Karolínou Erbanovou, která ve čtvrtek v odpoledních hodinách kanadského času zajela na kilometr výborné dvanácté místo. A s jakými pocity?

Co říkáte na výkon Karolíny Erbanové, reprezentační parťačky, na kilometrové trati?
Kája jela skvěle. Škoda zaškobrtnutí v jedné zatáčce. Ale dvanáctá pozice je pro sedmnáctiletou holku výborná. Odstup od úplně předních pozic je navíc malinký. Jsem moc ráda, že se to povedlo a že je Kája spokojená.

VANCOUVER ON-LINE

Co vás do pondělního (od 2:00 hodin ráno SEČ, pozn. redakce) ještě čeká?
Každý den dvakrát trénuju. Jinak budu koukat na závody a fandit všem Čechům, co startují. Dobře jsem regenerovala, jsem zpátky a nic mě nebolí. Cítím se docela dobře. Únava vždy odeznívá líp, když se zadaří.

Jágrovi a spol. jste oplatila fandění ze zlatého závodu na 3 kilometry. Jak jste si užila derby se Slovenskem?
Ráda jsem zase zašla na hokej a utkání se mi to líbilo, kluci hráli skvěle. Na hokej jsem chodila s tátou, když jsem byla malá. Jinak nemám moc času, pořád jsem pryč. Naposledy jsem byla na hokeji v Turíně.

S jakými ambicemi půjdete do pondělního závodu?
Není to můj hlavní závod, jde nám hlavně pak o pětku. Uvidíme, jak to v neděli (kanadského času, pozn. redakce) dopadne, je opravdu těžké to odhadovat.

Lidovky.cz
  • 0Diskuse

On-line reportáž | FOTBAL

Polsko - Česko
0:1
90
Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 0:1.
90
Hodně netakticky si počínal Klich, který fauloval Daridu. Místo autového vhazování pro Poláky tak budou hosté rozehrávat přímý kop.
90
Domácí hráči i fanoušci si přejí odpískání pokutového kopu, sudí Klossner je však jiného názoru. Kalas nezahrál rukou, ale hrudí.

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb
Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v havarijním pojištění opravdu stačí? Každý vám říká, kam máte volat v případě nepojízdného vozidla, ale nikdo zřetelně nevysvětlí, jak vám v dané situaci pomůže vaše pojišťovna.

Najdete na Lidovky.cz