DUELY ZÁVĚREČNÉHO KOLA SKUPINY H SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
důležité
Osmifinále mistrovství světa si zahraje Španělsko s Portugalskem a Chile s Brazílií. Pro Honduras a Švýcarsko šampionát skončil již v základní skupině.
90. minuta
důležité
Oba duely jsou u konce. Španělsko porazilo v zajímavém zápase Chile 2:1 a Švýcarsko hrálo s Hondurasem bez branek. Do osmifinále mistrovství světa tak postupuje Chile a Španělsko.
90. minuta
Španělsko
Rozhodčí zápasu Španělsko - Chile nastavuje dvě minuty. Hráči z Pyrenejského poloostrova jsou blízko vítězství a postupu.
90. minuta
Španělsko
90. minuta
Honduras
Dvě velké šance rozhodnout zápas měli fotbalisté Hondurasu, ale ani jedna z nich brankou neskončila. Ve druhém případě prolétl míč mezi brankovou čárou a hráči, kteří mohli balón poslat do sítě.
90. minuta
důležité
Rozhodčí zápasu Honduras - Švýcarsko nastavuje 4 minuty. Švýcarsko musí bezpodmínečně vstřelit branku, chce-li se po závěrečném hvizdu radovat z postupu.
88. minuta
Blíží se závěr obou zápasů. V těchto chvílích mají dveře do osmifinále mistrovství světa otevřené fotbalisté Španělska a Chile.
86. minuta
Honduras
Valladares z Hondurasu zneškodnil další šanci Derdyioka, ale při zákroku se zranil, už minutu se nechává ošetřovat.
85. minuta
Honduras
Z další brejkové situace vytěžili fotbalisté Hondurasu branku, ovšem tu rozhodčí pro ofsajd neuznal.
82. minuta
Chile
Fotbalistům Chile nejspíš dochází dech. Namísto napadaní a snahy vyrovnat raději volí hru ze zabezpečených zadních pozic.
80. minuta
Švýcarsko
Švýcaři už hodně riskuji. Brejk Hondurasu do otevřené obrany ale zazdil Palacios a na druhé straně netrefil z 15 metrů branku Lichtsteiner.
75. minuta
Patnáct minut před koncem zápasů vede Španělsko na Chile 2:1. Švýcarsko hraje s Hondurasem doposud smírně 0:0.
74. minuta
Španělsko
Španělé drží míč na svých kopačkách a v poklidu kontrolují vývoj střetnutí.
74. minuta
Švýcarsko

I v zápase Švýcarsko - Honduras se začíná útočit. Svou šanci nevyužil Frei.

• Švýcarsko - Honduras.

Švýcarsko - Honduras. / Autor: Reuters

71. minuta
Honduras
Nadějná brejková situaci Hondurasu gólem neskončila. Suazo našel před brankou volného Alvaréze, ovšem skvělý zákrok předvedl vyběhnutý Benaglia.
69. minuta
Švýcarsko
Poprvé na letošním šampionátu se na hřiště podívá Alexander Frei, nejlepší střelec švýcarské historie.
63. minuta
Španělsko
Villa si dvakrát neporadil s přihrávkou Fabregase. V prvním případě nezasáhl z voleje míč a v tom druhém nadějný pas nezpracoval.
60. minuta
Švýcarsko
V zápase Švýcarsko a Honduras konečně fotbalisté trefili branku. Barnetta vystřelil velmi slabě zpoza pokutového území do prostoru mezi tyčemi, brankář však s jeho pokusem nemohl mít žádný problém.