4. března 2008 23:30 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Arsenal vyřadil AC Milán z Ligy mistrů

Fotbalisté Arsenalu Cesc Fabregas a Emmanuel Adebayo oslavují gól proti týmu AC Milán. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Fotbalisté Arsenalu Cesc Fabregas a Emmanuel Adebayo oslavují gól proti týmu AC Milán. | foto: ČTK

PRAHA Fotbalisté Arsenalu vyřadili z Ligy mistrů obhájce prvenství AC Milán. Na San Siru dnes o postupu anglického klubu rozhodli Cesc Fabregas a Emmanuel Adebayor, kteří v závěrečných minutách pokořili domácí obranu. Na čtvrtfinále se tak může těšit i Tomáš Rosický, který po zranění stále ještě v sestavě Arsenalu chyběl, nehrál ani jeho reprezentační kolega a dnes protihráč Marek Jankulovski.

Mezi elitní osmičkou týmů je i Barcelona, jež podruhé porazila Celtic
Glasgow, a Manchester United, který po remíze v Lyonu dnes zvítězil 1:0. Základní hrací doba nerozhodla o postupujícím v Seville. Domácí tým FC oplatil Fenerbahce porážku 3:2, ale po bezbrankovém prodloužení vyšly penalty lépe tureckému celku.

Nejlepší dětské knihy podle věku: Testujeme na vlastních dětech

Dětských knih je na trhu velké množství, a tak je někdy složité najít tu pravou, která bude děti opravdu bavit. My jsme vyzkoušeli osm knížek. Podívejte se, jak v testu našich „redakčních“ potomků obstály, a nechte se inspirovat.