Diskuze

Bauer vyhrál první závod v této sezóně

Český běžec na lyžích Lukáš Bauer vyhrál dnešní závod Světového poháru na 15 kilometrů klasickou technikou v estonském Otepää a připsal si první vítězství v sezoně. Devátý triumf v kariéře vybojoval obhájce prvenství v seriálu s náskokem 1,5 sekundy před Švédem Johanem Olssonem. Třetí skončil Francouz Vincent Vittoz, který na Bauera ztratil přes devět sekund.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

MOD

26. 1. 2009 16:04
je zajímavé, že nikde v Lidovkách a i jinde se nesmí ....

se nesmí diskutovat o Neumannové MS Liberec 2009. Občany to mělo stát na daních 1 miliardu a nyní již 3 a není tomu konec. Navíc miliony na stavební práce si stáhla chytře na sebe liberecká radnice pod vedením Kittnera, bývalého zaměstnance  firmy Syner, která ovládá veškeré stavební činnosti okolo areálů MS na základě povolení a souhlasu právě primátora  Kittnera. Stále typický český tunel.