Diskuze

Bauer začal Tour de Ski 31. místem

Běžec na lyžích Lukáš Bauer zahájil obhajobu vítězství v Tour de Ski 31. místem v prologu v německém Oberhofu. Úvodní závod na 3,7 km volnou technikou dnes vyhrál suverénně Němec Axel Teichmann a získal do průběžného pořadí bonifikaci 15 sekund. V čele Tour de Ski má náskok 13 sekund na Švýcara Daria Colognu, třetí je Nor Petter Northug.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Vladimír

27. 12. 2008 16:39
Je zvláštní,že zpráva o jeho nemoci

se objevlia až po skončení závodu.Co dodat,když si vzpomenu na prezidentku Neumannovou,nebylo to jiné.My prostě nemáme pokoru.Prostě to nejde,tak to nejde.Ale fakt je,že když uvážíme,že za dva měsíce je u nás mistrovství a ani jeden závodník není do 30 tak je to buď načsování formy,nebo pěkná ostuda.Rád se po mistrovství omluvím.