29. srpna 2015 18:59 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Kolocová se Skalníkovou postoupily do semifinále republikového mistrovství

Kristýna Kolocová.si zahraje na MČR o finále. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kristýna Kolocová.si zahraje na MČR o finále. | foto:  Michal Růžička, MAFRA

PRAHA Plážová volejbalistka Kristýna Kolocová s novou spoluhráčkou Hanou Skalníkovou postoupila do semifinále mistrovství republiky. O finále se v neděli od 10:00 utkají se Šárkou Nakládalovou a Eliškou Gálovou, které je porazily před dvěma týdny v semifinále Superpoháru v Praze.

Kolocová se Skalníkovou v utkání o postup do semifinále porazily jiný nově složený pár, který vznikl po odchodu Markéty Slukové od Kolocové k Barboře Hermannové. 

Martinu Bonnerovou s Karolínou Řeháčkovou udolaly v koncovce prvního setu 33:31, druhou sadu pak vyhrály hladce 21:15. Na domácím šampionátu zatím ve třech zápasech neztratily ani set.

S jakým předstihem se o rozpadu dvojice Kiki a Maki dozvěděla Česká...
Plážovým volejbalistkám Kristýně Kolocové a Markétě Slukové patří v kalendáři...

Na pikantní souboj Kolocové se Slukovou nakonec na mistrovství republiky dojít nemohlo, protože nově složený pár Sluková, Hermannová na poslední chvíli účast odřekl. 

Po pátečních a dnešních utkáních v pražských Záběhlicích se šampionát přesune k nákupnímu centru na Černém Mostě, kde se v neděli budou hrát mužské i ženské zápasy o medaile.

ČTK