Pondělí 27. března 2023, svátek má Dita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Becker měl smůlu. Přišel o miliony, v Rozvadově se jen těsně nevešel ‚na peníze‘

Sport

  15:00
rozvadov - Byl velmi blízko, aby si ve velmi složité finanční situaci vydělal miliony korun za účast ve finále Světové série v pokeru v Rozvadově. Boris Becker se však na finančně ohodnocené pozice nevešel. V soutěži dále pokračuje 60 hráčů, kteří hrají o vítězství ve výši čtyř milionů eur (asi 103 milionů korun).

Boris Becker dal před tenisem přednost pokeru. foto: ČTK

Poslední šancí české kasino? Becker se snaží zbavit obřích dluhů hraním pokeru

V Rozvadově, kde se sešli nejlepší hráči světa jako Daniel Negreanu, Erik Seidel nebo Fedor Holz, kteří si mezi sebou rozdělí v přepočtu 257 milionů korun.

Devětačtyřicetiletý Becker však ztratil solidní fiktivní hodnotu 300 000 eur a se soutěží se rozloučil těsně před tím, aby se dostal na finančně hodnocené pozice.

Boris Becker na turnaji Světové série pokeru v Rozvadově.
Boris Becker a další hráči na turnaji Světové série pokeru v Rozvadově.

Šestinásobný grandslamový vítěz má souhrnný dluh ve výši kolem 61 milionů eur (asi 1,6 miliardy korun). Nyní proti němu a jeho majitku probíhá v Anglii konkurzní řízení. 

Becker přijel do Rozvadova i kvůli tomu, že majitelka kasina je jeho kamarádkou. Sám ale přiznal, že se nyní hodla pokeru více věnovat a objíždět turnaje po celém světě.

Autor:

Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby
Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby

Máte rádi buchtičky se šodó, ale nechcete se pouštět do jejich přípravy? Tak se přihlaste do testování novinky na trhu – buchtiček s vanilkovým...

Mohlo by vás zajímat