Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

Beckhama vypískali fanoušci

8:21
LOS ANGELES - David Beckham nemá ve Spojených státech štěstí. Ve finále americké Superligy mezi Los Angeles Galaxy a mexickou Pachucou vymknul pravé koleno. Při odchodu ze hřiště na něj třináct tisíc fanoušků na stadionu pískalo a bučelo.

David Beckham u míče během svého prvního soutěžního zápasu v dresu týmu LA Galaxy. foto: ČTK

Bývalý hráč Realu Madrid zatím v Americe kvůli zraněním nijak nezáří. Po potížích s kotníkem musel ve 33. minutě utkání střídat, když po střetu s Fernandem Salazarem upadl přes míč.

Fotbalisté Los Angeles zápas nakonec prohráli. Po remíze 1:1 v základní hrací době a prodloužení neuspěli v penaltovém rozstřelu, který Pachuca vyhrála 4:3. Los Angeles Galaxy se zatím nedaří ani v americké lize, kde jsou poslední.

Podle mluvčího Galaxy zatím není známo, jak dlouho by měl být Beckham mimo hru, v ohrožení je však minimálně jeho účast ve dvou kvalifikačních utkání o postup na EURO 2008, ve kterých Anglie nastoupí proti Izraeli a Rusku.