12. května 2011 15:55 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Bitva desetiletí se blíží. 'Klička zničím,' slibuje Haye

David Haye (vlevo) a Vladimir Kličko v Londýně | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy David Haye (vlevo) a Vladimir Kličko v Londýně | foto: Reuters

PRAHA Na ten zápas čekají boxerští fanoušci přes dva roky. A zdá se, že si konečně přijdou na své. Vladimir Kličko a David Haye, dva držitelé mistrovských pásů, se sešli na tiskové konferenci před veleprestižním duelem. A jak se dalo očekávat, vůbec nic si nedarovali.

Zápas je na programu 2. července v Hamburku a oba mistři světa rohovnického sportu očekávají fantastickou podívanou. "Kličko je neštěstí pro těžkou váhu. Já ho ale zbiju. Zničím ho!" slíbil svému soupeři Haye. "Jeho taktika je nezajímavá: umístí jeden úder, potom druhý a schová se do klinče," nešetřila kritikou britská hvězda.

Vladimir Kličko, mladší ze sourozeneckého dua (Vitalij Kličko je třetím šampionem těžké váhy - pozn. red.), je už výstupy svého soka unavený a pusu mu hodlá zavřít v ringu. "Haye je dobrý herec a hodil by se spíše do Hollywoodu," řekl 35letý Ukrajinec. "Slibuji vám skvělé utkání," dodala světová jednička.

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?