29. května 2019 11:31 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Bouchardová se na tenis po zranění těšila, pauzu ale využila k focení plavkových modelů

Genie Bouchardová dobu volna využila focením. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Genie Bouchardová dobu volna využila focením. | foto: Instagram.

Paříž Tenistka Eugenie Bouchardová se vrátila do světa profesionálního sportu. Pětadvacetiletá hráčka chyběla na kurtech přes dva měsíce. Mezitím sice nezahálela, nafotila několik sérií plavkových sérií pro módní časopisy, ale na tiskové konferenci přiznala, že se zpět do tenisového světa těšila.

A co jí při životě bez tenisu chybělo nejvíce? „Vystupování před lidmi. Scházel mi ten pohled na všechny ty lidi venku, jejich projevy a hlasité povzbuzování. Tohle nezažiju nikde jinde na světě,“ podotkla Kanaďanka.

„Na druhé straně je ale nejtěžší součástí našeho povolání to nekonečné cestování. Takže když jsem byla zraněná, tak jsem byla ráda, že na jednom místě můžu setrvat po delší dobu,“ usmála se Bouchardová.

Eugenie Bouchardová.
Bouchardová u moře.

V prvním kole French Open prohrála 2:6, 2:6 s Ukrajinkou Tsurenkovou, takže se svým výkonem pochopitelně spokojená nebyla. „Myslím si, že mě dnes zradil servis. Dlouho jsem jej nepoužívala, nehrála jsem. Cítím, že v mém servisu chybí určitá konzistentnost. Navíc jsem byla trochu vystrašená, neboť jsem ve druhém setu ucítila to dříve zraněné místo,“ dodala.

Lidovky.cz

PRÁZDNÁ NÁRUČ: Kde vzít sílu a nezbláznit se?
PRÁZDNÁ NÁRUČ: Kde vzít sílu a nezbláznit se?

S někým se život nemazlí a naděluje mu ránu za ranou. Mezi ty „vyvolené“ se řadím i já. Nepíši to kvůli lítosti, ale spíš se potřebuji vypsat, dostat to ze sebe.