Pondělí 8. srpna 2022, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Boxeři v oblecích: manažerskou extraligu čeká velké finále

Sport

PRAHA - Ve středu večer bude Praha žít především fotbalovým duelem Evropské ligy mezi Spartou a CSKA Moskva. Kromě případných potyček především ruských chuligánů s policií ale budou v české metropoli létat pěsti i na jiném místě. V hotelu Olšanka se od 19:00 hodin uskuteční finále manažerské extraligy boxu. V exhibici se zde představí i nejlepší česká těžká váha Ondřej Pála.

Boxeři-manažeři. foto: www.extraligaboxu.cz

Běžně na sobě mají obleky, kravatu a vedou tvrdá obchodní jednání. Několikrát do roka si ale navléknou rukavice a vstoupí mezi šestnáct provazů, aby zde rozdávali rány pěstí. Tváří v tvář stejným nadšencům, jako oni sami.

Po sedmi kvalifikačních kolech dospěla manažerská boxerská extraliga do svého letošního finále. V hotelu Olšanka se v sedmi duelech rozdají čtyři mistrovské pásy MEB. Celý galavečer, který začne v 19:00 hodin, ale bude mít i charitativní podtext.

Bude vydražen jeden z obrazů české boxerské legendy a v současnosti i malíře Rostislava Osičky a také kalendáře nadace Kapky naděje. Výtěžek poputuje pro děti z Motolské onkologie.

Na své si přijdou ale diváci, kteří budou ochotni investovat ze své kapsy 100, 200 či 500 korun za lístek. Během večera bude vylosován výherce XBOX360 a ovládací konzole KINECT (ovládá se tělem) v hodnotě 8 tisíc korun.

Jak se ovládá předvede host galavečera Ondřej Pála v duelu "roku" s dosud utajovaným soupeřem.

BOXERSKÝ PROGRAM GALAVEČERA

TITULOVÉ ZÁPASY:
Do 75 kg – Milan Ondraško (35 let) x Ing. Jan Pavlas (31)
Do 81 kg – Robert Blaha (38) x Jan Zechmaister (31)
Do 91 kg – Jarda Bečka (27) x Jaromír Kulhánek (30)
Nad 91 kg – Petr Hanuš (39) x Pavel Zahradník (31)

DALŠÍ ZÁPASY:
do 71 kg – Petr Mareš (22) x Antonín Chládek (37)
do 91 kg – Oldřich Tichý (41) x Lubomír Ďatko (47)
nad 91 kg – Ing. Marek Kožurik (43) x Petr Pešta (37)

více informací na www.extraligaboxu.cz

Autor:

Tenkrát před 40 lety. Veteráni z Pitavalu Krampol, Zedníček a Frej vzpomínají

Premium Jak je to dávno, co se prvně Pavel Zedníček, Jiří Krampol a Ladislav Frej sešli na natáčení seriálu Malý pitaval z...

Žena má mít dítě, když je zamilovaná, říká psychogynekoložka Máslová

Premium Ženy dělají velkou chybu, když mateřství příliš plánují, tvrdí psychogynekoložka a internistka Helena Máslová. „Vhodná...

Nebezpečný pro Česko. Proč stát nechce uzbeckého zápasníka Muradova?

Premium Mnoho let hrdě nastupoval do klece i s českou vlajkou na zádech. V malém evropském státě prorazil do velkého světa...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!