Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

Diskuze

Češi remizovali s Finy

Česká hokejová reprezentace uhrála v posledním zápase základní části mistrovství světa remizu 3:3. Většinu času měli čeští hokejisté dvoubrankový náskok, třetí třetinu ale odehráli pod tlakem Finů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Karel

10. 5. 2006 9:25
Tragické poslední třetiny

Co se neuhraje v první třetině ( a někdy i ve druhý) tak to už se do závěru nestihne. Zbytečně defenzivní taktika ve třetí třetinš je známka prokaučovanýho zápasu.

0 0
možnosti

Karel Svoboda

10. 5. 2006 8:17
Kdyby moje holky pár vterin pred koncem zápasu prohráli bod, serval bych je v kabine! Pokud se stáhli do defensivy proto, ze je tam Finové zatlacilli, dá se to uznat, pokud to bylo rozhodnutí trenéra, nebylo nejlepsí!

0 0
možnosti

megin

10. 5. 2006 7:44
co takhle bez hvezdicek z NHL?

Bych se rad dockal chvile, kdy konecne zapomenou na "hvezdicky" z NHL, kterejm je putna jak to dopadne, zalezou z5 ke svym mnoha-milionovym platum ... At tam kluky z nasi ligi co maj hokej v srdci, ne ....!!!!

0 0
možnosti

r.r

10. 5. 2006 5:57
Dobre zahrane

Uchmatnut favoritovi bod, to sa predsa pocita.

0 0
možnosti

Michal 1

10. 5. 2006 0:16
Na co tam je ten Lojzik Hadamcziku?

Takovy je uz hokej. Neutocim.-i a nestrilim-li na branku a potazmo prenecham-li initiativu souperi musim kasirovat!!!! A to by mel coach narodniho mancaftu vedet! A pokud to vi, tak ma mit tolik autority a vlivu na hrace aby je z letargie a z obranne ulity vyburcoval. Halt asi nevi a pokud vi, tak nema potrebny pozitivni vliv na hrace a ty si z neho delaji sprtouchlata....Asi by se mel Lojza dovedet, ze branky se davaji v utocne tretine a inkasuji v obranne, ale to je na nej asi trochu moc teorie! At uz tahne nekam. Jen doufam, ze to je jeho posledni turnaj a pristi rok prijde nekdo lepsi (jen ne Slava....)

0 0
možnosti

Fanda

9. 5. 2006 22:04
fini mistři!!!!!!!!!!

fini hráli skvěle!!!!!!!!!! remizovali jsme s budoucími mistry, to není špatný...