Neděle 25. září 2022, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Chelsea má prý zájem o Baroše

Sport

  15:46
LONDÝN - Trenér Chelsea José Mourinho znovu šokoval anglickou první ligu. Nabídl totiž Aston Ville, že od ní převezme českého útočníka Milana Baroše. Napsal to dnes deník The Daily Mirror s konstatováním, že Mourinho chce tímto gestem dát najevo znechucení, že všichni jeho klub při přestupech vydírají, protože vědí, že za ním stojí šeková knížka Romana Abramoviče.

Milan Baroš foto: Volfík René ČTK

Podle listu chce Mourinho vzít Baroše, jemuž se v Aston Ville očividně nedaří, na šestiměsíční hostování a snížit tak tlak na Ukrajince Andreje Ševčenka. Mourinho se domnívá, že s příchodem Baroše by Ševčenko získal čas na to, aby se v klubu zabydlel a od své druhé sezony v Londýně by již začal hrát produktivně.

The Daily Mirror dává Mourinhův zájem o Baroše do souvislosti s nepodařeným pokusem získat anglického reprezentačního útočníka Darrena Benta. Za něj Charlton chtěl od Chelsea 25 milionů liber, tedy více než miliardu korun, čemuž se Mourinho vysmál.

O'Neill už je netrpělivý
Baroš začal v Aston Ville po přestupu z Liverpoolu v roce 2005 poměrně dobře, ale v této sezoně se mu nedaří. V lize dal jediný gól a často na něj v sestavě nezbývá místo. Trenér Aston Villy Martin O'Neill už začíná dávat najevo, že s Barošem spokojen není a že ani neví, zda Baroš chce v jeho klubu zůstat. Přibývají spekulace o možných zájemcích, naposledy se přihlásil španělský klub San Sebastian.

Zpráva o tom, že by Baroš mohl hrát za Chelsea vyvolala šok mezi fanoušky Aston Villy. "Může to být jedna z nejabsurdnějších věcí, které jste kdy slyšeli, nebo to může dávat smysl. Já si myslím to první," uvedl Luke na stránkách fanoušků klubu. Luke sice připomněl, že Daily Mirror mívá o přestupech ve fotbalu tak dobré informace, že se mu říká "fotbalová bible", ale zprávu o Barošově hostování přesto považuje za "bizarní".

Naproti tomu fanoušek s přezdívkou Rookie řekl, že si všiml, jak José Mourinho šel s Barošem po úterním zápase obou týmů ze hřiště zabrán do hluboké konverzace. "Hned jsem všem kamarádům ve středu řekl, že se něco děje".

Autor:

Test kočičích kapsiček. I z krmiva za deset korun může zvíře dostat vše

Premium Kočky nám sice někdy připadají mlsné, ale ony jen v miskách hledají to, co jejich tělu prospívá nejvíc: maso plné...

Extra steh po porodu navíc? Rodičky děsí ponižující husband stitch

Premium Přivést dítě na svět znamená pro většinu žen prožít si mnoho vypjatých chvil. Vyrovnat se s průběhem porodu nemusí být...

Zesnulá královna bude i za stovky let vypadat jako živá, říká balzamovač

Premium Trvající pieta ve Velké Británii za zesnulou královnu Alžbětu II. a vystavení rakve vyvolává mimo jiné řadu otázek...

Digitální závislost u dětí? Poradíme, jak je motivovat k pohybu
Digitální závislost u dětí? Poradíme, jak je motivovat k pohybu

V Česku proběhl rozsáhlý výzkum o digitální závislosti napříč populací. Jeho výsledky vás možná překvapí. Děti školou povinné totiž velkou část...

Mohlo by vás zajímat