Úterý 31. března 2020svátek má Kvido 4 °C sněhové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Čtyřletá dcera boxera Mike Tysona se těžce zranila v posilovně

Mike Tyson se svou dcerkou. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mike Tyson se svou dcerkou. | foto: internet

PHOENIX Čtyřletá dcera bývalého boxerského šampiona v těžké váze Mikea Tysona je v kritickém stavu poté, co si nešťastnou náhodou kolem krku omotala provaz visící z cvičebního náčiní. Oznámila to dnes agentura Reuters.

Exodus Tysonová si hrála doma v blízkosti pomůcek na posilování a cvičení, když se nešťastnou náhodou zamotala do provazu či lanka visícího z pohyblivého běžeckého pásu. Nyní je v nemocnici ve Phoenixu, kde byla přijata v kritickém stavu a napojena na přístroje zajišťující základní životní funkce.

Policie uvedla, že první šetření nenaznačuje, že by na incidentu bylo něco podezřelého, a označila jej za "tragickou nehodu". "Buď upadla, nebo si sama strčila hlavu do smyčky a pak už se nedokázala vlastními silami lanka zbavit," prohlásil místní policejní vyšetřovatel Andy Hill.

Podle policie škrtící se děvčátko našel její sedmiletý bratr a okamžitě upozornil matku, jež uklízela na jiném místě v domě. Matka dceru z provazu vymotala a po počátečních oživovacích pokusech zavolala na tísňovou linku. Tyson v době nehody ve Phoenixu nebyl, ale jakmile se o dceřině stavu dozvěděl, zamířil z natáčení dokumentu do nemocnice.

Tyson vládl profesionálnímu ringu od roku 1986 více jak pět let, když se ve dvaceti letech stal nejmladším mistrem světa těžké váhy v historii.

Premium

Koronavirus ještě může překvapit, říká přední světový biolog Karel Raška

Lékař Karel F. Raška převzal 26. května 2009 v Praze Cenu Společnosti pro vědu... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc označovanou Covid-19, nelze nijak podceňovat, říká český vědec Karel...

Premium

Utíkají z bytů a stěhují se na chaty. Bydlet tam lidé oficiálně nemohou

Pro rekreaci, či bydlení? Některé z chat v zahrádkářských a rekreačních... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdysi výhradně rekreační objekty slouží v hlavním městě v nemálo případech k trvalému bydlení. Pražany do chat vyhánějí...

Premium

Imunitou proti koronaviru. Hýčkejte si horečku a jezte více cibule, radí lékař

Lékař Luboš Pantůček- | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Můžeme se rozhodnout, zda situaci kolem nákazy smrtícím koronavirem budeme vnímat jako tragédii, či jako příležitost...

HLEDÁME TESTERKY: Otestujte s námi houbičky PUR Active od Viledy
HLEDÁME TESTERKY: Otestujte s námi houbičky PUR Active od Viledy

Přihlaste se do testování a vyzkoušejte houbičky PUR Active, které se nemusíte bát použít ani na povrchy, jako je teflon a sklokeramické desky.