23. srpna 2011 13:58 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Djokovič rád imituje. Parodoval Šarapovovou

Novak Djokovič paroduje klip ruské krásky Marie Šarapovové  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Novak Djokovič paroduje klip ruské krásky Marie Šarapovové | foto: Reprofoto

Novak Djokovič patří mezi tenisty, kteří na sebe umí upozornit i mimo kurty. Ne nadarmo se mu přezdívá Djoker, což je zkomolenina anglické výrazu pro vtipálka. Navíc rad a trefně imituje ostatní hráče i hráčky. Naposledy ho inspiroval reklamní klip ruské krásky Marie Šarapovové, v němž v rámci kampaně "What Does Instinct Mean to You?" (Co pro vás znamená instinkt?) představuje rakety značky Head.

Tu si čepici s kšiltem zarazí hluboko do čela a rovná si triko jako vítěz US Open 2003 Andy Roddick. Pak si ji nasadí obráceně a začne rovnat vlasy za uši - gesta australského držitele dvou grandslamů Lleytona Hewitta. Umí i Rogera Federera a Gorana Ivaniševiče. Nejzábavnější je ale jeho ztvárnění Rafaela Nadala s rituálním rovnáním ponožek a vytahováním trenýrek z hýždí.

Djokovič imituje Nadala a Šarapovovou:

Povedl se mu také poslední kousek, kdy s blonďatou parukou v černobílém klipu paroduje reklamu Šarapovové. Pohybuje se jak ona, směje se jako ona a dokonce napodobuje i její mimiku tváře. Že by to ale slavnou Rusku naštvalo? Kdepak, ta brala celý vtip s nadhledem. "Paruka měla špatný odstín a také mě mrzí, že si neoblékl mé oblíbené dvoudílné šaty," smála se.

Djokovič imituje Federera, Roddicka a další:

"Ano, je to přehnané, ale taky srandovní a zábavné. Tohle mu jde dobře," chválila světovou jedničku Šarapovová. A dokonce už chystá pomstu. "Vrátím mu to, o tom není pochyb. Už mám pár nápadů na odvetu. Ráda píšu scénáře a určitě si v hotovém dílu i sama zahraju," dodala.

Djokovičova parodie na klip Šarapovové:

Djokovič se už na odpověď těší. "Ukaž, co v tobě je. Posunem to na vyšší úroveň a v New Yorku uvidíme," připomněl srbský tenista, že už v pondělí začíná poslední grandslam sezony US Open, kde se oba určitě potkají.