Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Dvojník Erikssona ošálil mexický klub

Sport

  8:48
MEXIKO - O pořádný rozruch se v Mexiku postaral dvojník reprezentačního trenéra Svena-Görana Erikssona. Britský komik Derek Williams nejprve zfalšoval svazové dokumenty a na jejich základě se pod záminkou výběru fotbalistů pro národní tým nechal provést po stadionu klubu Universidad Nacional.

Tenhle je pravý. foto: ČTK


Když se o podvodníkovi dozvěděl mexický fotbalový svaz, okamžitě varoval ostatní kluby. "Pravý Eriksson je momentálně v USA a ten, kdo se za něj vydává, je pouze jeho dvojník. Taková show postrádá jakýkoli respekt," citoval server BBC prohlášení svazu.
   

"Musím říct, že jsem byl velmi překvapen," řekl trenér Universidadu Ricardo Ferretti, který falešného kouče po stadionu prováděl. "Řekl mi, že se přijel podívat na pár našich hráčů, které by rád pozval do reprezentace a já mu uvěřil," dodal.
   

Williams však neošálil jen trenéra. Po stadionu ho spolu s koučem provázely dvě krásky, se kterými poté zapózoval fotografům a dokonce rozdal několik rozhovorů novinářům. Někdejší trenér Anglie Eriksson byl jmenován do funkce mexického trenéra v červenci po odvolání od fotbalistů Manchesteru City.¨

Autor:

AURES Holdings a.s.
NÁKUPČÍ AUTOMOBILŮ - OLOMOUC (A12493)

AURES Holdings a.s.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 40 000 - 60 000 Kč