21. listopadu 2018 13:26 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Federer uzavřel kontrakt na necelých 7 miliard. Stále ale propaguje starou značku

Roger Federer se loučí s fanoušky v Londýně. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Roger Federer se loučí s fanoušky v Londýně. | foto: Reuters

CURYCH/PRAHA Na velmi tenkém ledu se pohybuje tenista Roger Federer. V létě uzavřel s japonskou oděvní firmou Uniqlo smlouvu ve výši 228 milionů liber (zhruba 6,7 miliardy korun). Jenže na eshopu nenabízí jediný produkt tohoto sponzora.

I v rámci tenisu šlo o velkolepý kontrakt. Desetiletá spolupráce za obrovskou sumu donutila Federera k ukončení smlouvy s oděvním gigantem Nike. Sedmatřicetiletý tenista přitom nosil značku Nike od roku 1994.

Nyní ale Švýcar riskuje naštvání vedení japonské firmy, protože na svém webu odkazuje na eshop, prodávající výrobky od značky Nike, nikoliv od Uniqla. Dokonce se oblečení dá filtrovat podle výrobce, ale Uniqlo nemá ani svůj filtr.

Roger Federer na eshopovém banneru.

Roger Federer na eshopovém banneru stále nosí tričko Nike.

Samozřejmě se dá namítnout, že to není eshop, který by provozoval sám švýcarský tenista, ale odkazují se na něj jeho webové stránky rogerfederer.com.

To vše ale nemění nic na tom, že Federer bude muset celou věc urychleně vyřešit.

Rodina se chystá na návštěvu hned po porodu, co s tím?
Rodina se chystá na návštěvu hned po porodu, co s tím?

Ráda bych se zeptala žen, které už to mají za sebou. měly jste po porodu chuť přijímat návštěvy rodiny (ze strany partnera vlastně trochu cizí lidi) doma? Mám trochu představu, že budu potřebovat dost času se sžít s miminkem, trénovat kojení, možná budu ve stresu, když bude chtít mimčo tahat někdo jiný. Jak jste to řešily případně? Jak si nastavit hranice?

Najdete na Lidovky.cz