29. října 2008 11:49 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Feninovi supluje maminčinu kuchyni majitel pizzerie

Martin Fenin uniká protihráčum z Duisburgu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Martin Fenin uniká protihráčum z Duisburgu. | foto: ČTK

FRANKFURT Český fotbalový útočník Martin Fenin vyřešil své stravovací problémy v německém angažmá po svém. Jedenadvacetiletý reprezentant se po odchodu z Teplic musel obejít bez maminčiny kuchyně a sám si neuvaří. Jeho grilování na balkonu skončilo požárem.

Ve svém bydlišti Neu Isenburgu si však našel pizzerii, kam prý chodí minimálně jednou denně. "Poslední dobou jím kromě pizzy a těstovin hlavně čerstvé ředkvičky," svěřil se deníku Bild Fenin se svými gurmánskými choutkami. I ředkvičky prý stojí za jeho lepší náladou posledních dnů, kterou Fenin podtrhl o víkendu brankou v Chotěbuzi.

"Martin je pro nás jako syn. Je tu skoro pořád, protože bydlí jen coby kamenem dohodil. No a já se mu snažím pomoct s čím to jen jde," uvedl restauratér Paolo. Do jeho pizzerie už Fenin naučil chodit i další spoluhráče, kteří bydlí na stejném předměstí - brankáře Markuse Prölla a obránce Chrise. "Nebýt téhle pizzerie, už jsem se odstěhoval jinam," řekl Chris.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!