28. srpna 2007 18:09 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Fotbalista Sevilly Puerta zemřel

Španělský fotbalista, který zkolaboval na hřišti při sobotním utkání, dnes odpoledne zemřel. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Španělský fotbalista, který zkolaboval na hřišti při sobotním utkání, dnes odpoledne zemřel. | foto: ČTK

SEVILLA Fotbalista FC Sevilla Antonio Puerta zemřel. Dvaadvacetiletý španělský hráč, který během sobotního utkání dvakrát zkolaboval, skonal odpoledne v nemocnici na zástavu srdce.

Sevillský rodák Puerta zkolaboval v 31. minutě sobotního utkání poblíž vlastní branky. Zdravotníkům se ho podařilo na hřišti oživit. Hráč ještě dokázal dojít do kabin, kde přišla další zástava, po níž lékaři bojovali o jeho život masáží srdce.

Španělský hráč od soboty večer ležel na jednotce intenzivní péče, napojen na dýchací přístroje. Lékaři jeho stav označovali stále za vážný a předtím než zemřel mluvili o kritické situaci.

Puerta patřil mezi základní hráče týmu Sevilly, s nímž v uplynulých dvou sezonách vyhrál Pohár UEFA.

Lidovky.cz, ČTK

8 eko vychytávek, které šetří přírodu i vaše peníze
8 eko vychytávek, které šetří přírodu i vaše peníze

Pojďme ke Dni Země začít s malou změnou, co má ale velké důsledky. Vyberte si pár tipů, které vás osloví nejvíce a jsou pro vás nejsnazší. I maličkostmi ušetříte přírodu, peníze a vlastní čas.

Najdete na Lidovky.cz