3. srpna 2017 16:45 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Galerie Mánes se proměnila v tělocvičnu. Unikátním prostorům vládne umění pohybu

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Galerie Mánes se změnila v tělocvičnu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Galerie Mánes se změnila v tělocvičnu. | foto: Reebok

PRAHA Galerie Mánes se na několik týdnů zcela proměnila. Až do 4. září hostí Reebok Experience Store, který do těchto jedinečných prostor vnesl jiný druh umění, než na jaký jsou návštěvníci galerie běžně zvyklí. Unikátní prostory ovládlo umění pohybu.

Galerie Mánes patří k ikonám české architektury a nejvýraznějším uměleckým centrům.

A to nejen díky své historii, která je spojena s Josefem Gočárem, Tomášem G. Masarykem či Louisem Rothschildem, ale také pro svou jedinečnou polohu v historickém centrum Prahy přímo nad vltavským ramenem.

Nyní se tyto nádherné prostory na několik týdnů proměnily v centrum CrossFitu, běhu, Les Mills, jógy i bojových sportů.

V rámci Reebok Experience Store se totiž v Mánesu odehrají desítky tréninků, přednášky, workshopy či sportovní projekce.

Lekce s profesionály

Prostory galerie se proměnily v unikátní gym, ve kterém povedou své tréninky nejlepší čeští trenéři. CrossFit si můžete vyzkoušet například s Lu Gregorovou, tréninky MMA povede André Reinders, lekce jógy zase Václav Krejčík.

Les Mills se bude odehrávat pod patronací Filipa a Katky Kulštrunkových. V programu najdete i běžecké tréninky, které navážou na úspěšný projekt Reebok Run Crew.

Cvičit se bude každý den – ráno od 7 do 10 hodin, odpoledne od 17 do 21 hodin. Všechny lekce jsou pro veřejnost zdarma!

Jejich kapacita je ale omezená, proto doporučujeme včasnou rezervaci tréninků na webu www.reebokexperiencestore.cz. Jen tak budete mít jistotu, že o své místo nepřijdete!

Přímo v ostrém tréninku také bude možné otestovat boty na fitness či běh, které budou k dispozici pro zapůjčení. Po cvičení se budete moci občerstvit v chill-out zóně a načerpat energii tohoto výjimečného prostoru.

larJaroslav Šindelář
  • 0Diskuse
Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz