Pátek 29. září 2023, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Haye vzkazuje Kličkovi: Odveta nebo konec

Sport

  15:18
PRAHA - Není to tak dávno, kdy veřejnosti oznámil svůj plán ukončit v den svých 31. narozenin boxerskou kariéru. Jenže David Haye, bývalý šampion organizace WBA nejtěžší váhové kategorie, nepočítal s potupnou porážkou od Vladimira Klička...

David Haye v klinči s Vladimirem Kličkem foto: Reuters

Ve dvanáctikolové bitvě se britský rváč téměř neprosadil. Jeho idea, porazit ukrajinské bratrské duo Kličků Vladimir - Vitalij a následně 13. října odejít do sportovního důchodu jako absolutní mistr světa, tak získala zásadní trhliny. 

O zápase Kličko - Haye čtěte více

"Pokud vás někdo zbije, není jednoduché skončit. Cítíte se oslabený," vysvětlil rodák z Londýna. "Přesto chci svůj záměr splnit," podotkl Haye.

"Existuje ale jedna osoba, která může můj plán změnit, jediná osoba, která mě opravdu porazila - Vladimir Kličko. Nabídne-li mi odvetu, budu pokračovat," potěšil své příznivce. Následně však dodat, že o zápas s Vitalijem již nemá zájem.

Jak ušetřit při nákupu Pampers plenek? Povíme vám, jak dostat zpět část svých peněz
Jak ušetřit při nákupu Pampers plenek? Povíme vám, jak dostat zpět část svých peněz

Řekněme si to na rovinu – za plenky pro ty naše miláčky vydáme za rok z peněženky víc než dříve za kabelky. Zvlášť, když pro ně chceme ty nejlepší...