Diskuse k článku: Horváthovo 'hajlování' bude řešit komise

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 74
  • Poslední: 20.3.2008 0:01
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
20.3.2008 0:01

horváth

Myslim si , že tady zapracovala média, protože Horváth, určitě nehajloval, ale uklidňoval diváky.....Je to celý píčovina.... a největší debil, kretén a vypatlanej zmrd je ten, kterej to vyfotil a začal z toho dělat takovej skandál....Takže FUCK OFF MÉDIA!!

4.9.2007 12:40

Rozumné reakce

http://cz.altermedia.info/z-domova/v-sobotu-na-viktorce_3468.html

http://www.viditelnymacek.cz/public/kapitola.phtml?kapitola=127328&menu=

30.8.2007 21:20

Useknout pravou ruku

Doporučuji useknout hráči Horvátovi pravou ruku,aby se to příště nemohlo opakovat! :-P

30.8.2007 15:18

Co více čekat o blbečka

Co více čekat o blbečka který má sotva základní vzdělání a

kdo ví jestli alespoň to.

!!!!!!!!!!!!!!!!

30.8.2007 14:08

Je to nesmysl

Horvátha vyloženě nemám rád, není mi sympatický a tak nemám důvodu jeho jednání zlehčovat. Jenže ať se na to dívám jak chci, v jeho posuňcích žádné hajlování nespatřuji, jeho ruka se pohybovala spíše do strany nežli vzhůru. Pokud bude jeho gestikulace považována za hajlování, potom aby se každý bál pohybu ruky směrem nahoru! Vždyť je to nesmysl! Podle mě představuje hajlování prudké zvednutí natažené ruky a k tomu nedošlo.

30.8.2007 10:10

Další důkaz hajlování

Podívejte se na náseldující odkaz.    http://fotbalzive.ct24.cz/article.asp?id=3019

Hráč Rosický na snímku prokazatelně hajluje. Navrhuji vyhodit jej z Arsenálu, zavřít do vězení, zakázat hrát na sto let a vůbec veřejně pranýřovat! Snad je vidět, že to nemyslím vážně, takový debil nejsem. Jenže posunek hráče Horvátha se od tohoto moc neliší a našla se hovada, která v tom shledala zlý úmysl. Navíc jsou ve Svazu fotbalu idioti, kteří se tím chtějí vážně zabývat. Jestli ve fotbale nemají jiné starosti, ať blbnou. Ale měli by se raději starat o to, abychom měli více kvalitních hráčů typu Rosického nebo Horvátha a aby rozhodčí neovlivňovali zápasy. O blbosti ať se starají tupí novináři a hysteričtí hledači rasistů!

30.8.2007 20:27

Re: Další důkaz hajlování

pan horvath je absolutne nevinny. to pouze komunisticti zlocinci se snazi oblbovat narod. daleko horsi je pritomnost komunistickych sovetskych zradcu a tyranu typu vondruska. chudak horvath se snazil dav uklidnit posunkem, kteryija uzivam. nikdy bych ale nezvedl pest na pozdrav, jako ti komunisticti davici. mimochodem, ta hovada si ani netroufla mne zaangazovat ke spolupraci, kdyz jsem vyjizdel jako vedec na symposium o sterilizaci meziplanetarnich teles  (NASA) v roce snad 1965, ani pozdeji, kdyz jsem byl jako sportovec v turecku a holandsku - ani jsem o techto metodach nevedel. ti blbci vedeli, ze kousu. tedy jeste jednou: pan horvath je nevinny, stihejte udavace, denucianty, kteri maji spatne svedomi. vime prece, jak to bylo s paktem ribentrop/molotov, tedy hitler a stalin. hledejte viniky tam, kde jsou, vy komunisticti podlide!!"!"

30.8.2007 9:40

Hysterie "spravedlivých"

Nikdy jsem nic proti židům neměl. Teď mi začínají vadit. V televizi, rozhlase, novinách se neustále mluví o židovské kultuře, historii, co řekl ten či onen jejich zástupce. Mají v této zemi spoustu organizací, možná víc, než jich skutečně je. Skoro jako cigáni. Kdyby měli Češi a Moravané tolik organizací jako židi a cigáni (na počet obyvatel), byl by každý z nás předseda nebo president jedné z nich. Ve sporu s Araby fandím spíše Izraelcům. Přesto doporučuji českým židům, ať moc nevystrkují růžky a nesnaží se z nás uměle dělat rasisty. Nebo se těmi rasisty skutečně staneme. A pak to bude jiné kafé. Jistě je zde jistá malá skupina divných lidí, napadajících aktivně židy nebo cigány. Většina lidí se s tím ale neztotožňuje. Čím více se lejno rozhrabává, tím více smrdí. Tak nedělejte rasistu z Baroše nebo fašistu z Horvatha (mimochodem tohoto hráče zrovna v lásce nemám, ale v tomto případě se za něj plně stavím). Podle mne šlo o naprosto nevýznamný posunek, kterému zlý význam uměle přisuzují profesionální hledači rasismu u zlého českého národa. Hysteričtí "spravedliví". Čím více bude podobných pokusů uměle vyvolávat protičeské nálady, tím rychleji se staneme skutečnými rasisty.

30.8.2007 10:22

Re: Hysterie "spravedlivých"

ale, ale cyrile, ty jsi se nam nejak rozohnil. nicmene mas v textu logicky nesmysl "Mají v této zemi spoustu organizací, možná víc, než jich skutečně je" - to jsi asi chel rict - vic organizaci, nez kolik jich je skutecne priznanych - NE? ale k veci, je krasne jak lze antizidovskou psychozu aplikovat na vse. nicmene fotbal je hra a ne politicky rynek. takze si dej panaka a hlavne klid. ;-D

30.8.2007 8:56

A to si nemůže v "demokratické" společnosti už ani zahajlovat?

Vždyť dříve hajloval plný Václavák a plné Staroměstské náměstí a nikomu to nevadilo. ;-D;-D

30.8.2007 8:47

horvath je ....

horvath je stejny jak spartansti fanousci. co si tu budeme vykladat. v hlave nic moc, ale paze funkcni ;-ORv

30.8.2007 8:19

HORVÁTH UDĚLAL FATÁLNÍ CHYBU

Kdyby pan Horváth místo jedné ruky použil SOUČASNĚ ruce obě, protestovati by pouze katolící, že nevhodně imituje žehnajícího Ježíše Krista.

       Ale dost srandy. Myslím si, že se někdo snaží dělat z pr*u kuličku. Nevadí dav fanoušků, řvoucích fašistický pozdrav a zdravících vztyčenou pravicí. Ale vadí zvednutá ruka hráče. Těžko uvěřit tomu, že by to myslel opravdu jako přihlášení se k ideálům fašistů. Spíš bych v tom viděl recesi, nebo snahu utišit fanoušky. Viděl jsem už více řečníků (i komunistických ;-D)na tribunách utišovat skandující dav pozvednutím ruky. A rozhodně bych více věřil panu Horváthovi, že to nemínil jako fašistický pozdrav, nežli abych věřil panu Kavanovi, že si "pouze namazal krk francovčičkou Alpa, protože ho bolel", když předtím naboural 5 aut a odmítl dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu;-D;-D;-D;-D;-D.

       Pro úplnost podotýkám, že fotbal, ba ani hokej, mi nic neříkají a na fotbalový zápas jsem se byl ze zvědavosti podívat jako kluk cca před 50ti lety. Zato se mi VELMI! líbí letecká akrobacie.

30.8.2007 8:01

Mavat levou rukou

I kdyz nejsem levak, na sve zname mavam vzdy jen levou rukou. Nikdy nevim, kdy si me nekdo (nejaky zid, ze) vyfotografuje a bude tvrdit, ze hajluju.

Ta fotografie se da jeste obratit a z leve udelat pravou a je taky prusvih. Jenze se to pozna napriklad u auta, ze ridic je na prave strane a znacka obracene. Jenze soudce rekne: "Neni duvod neverit zalujicimu a to, ze ridic sedi vravo prece nevadi."

30.8.2007 8:58

Doplneni sama sebe

Nastesti je rizeni auta vlevo. Kdyby byl volant vpravo, tak to by teda bylo zvednutych pravici pri zdraveni znamych obzvlast v tomhle parnem lete. Clovek by na chodniku videl znameho, zamaval by mu a uz by se to rozjelo. Obzvlast, kdyz by ten znamy na me take mavl pravou rukou. To bychom meli prusvih oba.

30.8.2007 7:40

BYL BY HORVÁTH TAKÉ OSTRAKISOVÁN

        Byl by Horváth také ostrakizován, kdyby místo vytrčení pravice vzhůru v úhlu cca 30° ukázal davu levici se zaťatou pěstí??? Vážně se obávám, že to by nikomu nevadilo.

30.8.2007 7:47

Re: BYL BY HORVÁTH TAKÉ OSTRAKISOVÁN

To by nevadilo, je to přece pozdrav antifašistů a snad zustal stále pozdravem evropských socialistů a komunistů, domnívám se.  Většina evropských socialstických stran ho má ve znaku, jedná se o tu  zaťatou ruku s růži. Ten pozdrav znamená fašisté neprojdou.

30.8.2007 20:37

Re: BYL BY HORVÁTH TAKÉ OSTRAKISOVÁN

 ano, pane MLOK1. komunisti ano, neexistujici nacisti nikoli. komunisti mohli a mohou delat zlociny, ti svetci, kteri veseli nevine zeny, nebo nechali (ti hodnejsi) lizat zachody (vondruska). to byly schody do snemovny jako zastupci lidu. napsal jsem kantatu na grebenicek sen. (na zpusob oslavne kantaty nezval-a na stalin-a) - nebyla prijata (vyjadrovala muj hnus z komunistu v roce 1951) a to se v nasi tehda jeste predparoubkovske republice nenosilo.

30.8.2007 7:28

Horvath

Doufám ,že se patřičně ozvou všechna media,všechny demokratické instituce,Židovská obec a pan Horvath si ,už v této  zemi nikdy nezakope.Oddílu Sparty radím, prodejte ho rychle do zahraničního klubu dokud to jde.Hezký den MOON

30.8.2007 7:41

Re: Horvath

Jestli, ale fašouna budou v Evropě chtít, v západní Evropě a USA takové  věci postihují daleko ostřeji než v Čechách. Možná by mohl jít tak do  Estonska, Litvy, Lotyšska nebo Chorvatska.

30.8.2007 9:57

Re: Horvath

Kdo by ho chtěl? vždyť už dost dlouho nic neznamená. Kdy jste ho viděli naposled trochu popoběhnout. Včera večer Kanonýři jen tak trochu rychleji chodili a celá slavná Sparta v čele s Horváthem se nestačila dívat.

30.8.2007 4:13

Čeští komunističtí novináři (a nejen oni) jsou nemocní. Otevřená komunistická propaganda, komunistická mafie ani vyhrožování jim nevadí.

Ale zvednutá ruka na fotbale, to je zločin.

30.8.2007 6:58

Re: Čeští komunističtí novináři (a nejen oni) jsou nemocní. Otevřená komunistická propaganda, komunistická mafie ani vyhrožování jim nevadí.

To je podmíněný reflex u toho hráče. Slyší heil a okamžitě zvedá ruku, a to my vadí.

30.8.2007 8:03

A me zase vovo vadi...

...ze delate sileny hrubky....

30.8.2007 8:07

Re: A me zase vovo vadi...

No to je fakt to my, žejo, příště to bude lepší.

30.8.2007 4:11

V pondělí se budu bát jít na basket, nebo tam budu běhat s rukama dole.

Jakmile totiž zvednu ruku na přihrávku, budu nepochybně obviněn z hajlování.

30.8.2007 4:10

A proč by měl Horváth hajlovat ?

.

30.8.2007 3:44

Rekl bych ze hajloval ALE:...

ALE a to ALE musim zduraznit, byla to asi legracni reakce na vykrik SIeg heil z davu. Zjevne to nemyslel vazne. Rekl bych ze to je asi nejbliz pravde.

30.8.2007 2:34

ja jenom co jste to to za odpad

ja jenom co jste to to za odpad? Nekdo zvedne ruku, tomu vy rikate "hajluje" a jste schopni ho za to zavrit? Tahnete na mars.

29.8.2007 23:34

Jerry

ty dokážeš proměnit i diskusi o borové šišce v agitaci proti minulému režimu. Asi ses před 18 letyj eště pochcával, ale mluvíš suverenně jako oběť. Nejsi ty náhodou ten pověstný hulkvát Jindra?

29.8.2007 23:28

Já to věděl.

Vždycky jsem tušil,že fotbalisti mají IQ tykve.Teď už to vím jistě.