Diskuse k článku: Hruška: Tour de France ovládnou Schleckové

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 24.7.2011 3:51
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Orlík 23.7.2011 9:53

Česká televize by měla vážit, koho k moderování přizve.

To, co ve studiu předvádí Ján Svorada, to je hodno svěrací kazajky. Éééééé, mmmmmmm, To je strašné. Radši jsem to přepnul na satelit, páč jsem tu ušišlanou pseudočeštinu nemohl vydržet. JAk si jinak pana Svorady, jako sportovce, docela vážím. I když, jak známo, v cyklistice je možné všechno.

Z. Jaromír 23.7.2011 4:40

Cadel Evans vyhraje

Z pohledu fanouška je to jednodušší, Cadel se prostě pořádně rozjede na stojanech, dostane se tam do tempa, přitom se bude dívat okolo a zahlédne nervózní bratry Schlecky, jak si nejistí osahávají záda, jestli tam mají ta křídla, která poskytuje žlutý trikot a vidina pódia, to ho uklidní a pak vyrazí, před druhým mezičasem dožene letošního hrdinu Thomase V. a v cíli po dojetí posledního startujícího zjistí, že na  Franka najel dvě a půl minuty a na Andyho jednu a půl, přesně tolik, kolik tipuje dobře informovaný Roman Kreuziger.... A potom se na něj vrhnou novináři a fanoušci zahlédnou trochu vyjevený protinožský úsměv a v očích lesk jak po litru šampaňského... 

J. Orlík 23.7.2011 9:50

Re: Cadel Evans vyhraje

Chtěl bych se zeptat, jakým způsobem, při svých toulkách časem, kontrolujete kauzalitu a zda jste se setkal s časovým paradoxem. Druhá otázka se pak týká způsobu cestování. Zda používáte červí díru nebo přiblížení dvou  kosmických strun.  A poslední otázka, jaké to je, vidět sám sebe o pár dnů staršího? Děkuji za odpověď.

Z. Jaromír 24.7.2011 3:51

Re: Cadel Evans vyhraje

Pane Orlíku, mám to trochu složitější, než bych sám chtěl. Jsem rozesazen na třech libračních bodech a odtamtud to přes zrcátka sleduju, ta mi ukazují před, teď a potom.  Dnes už mohu říci, že při vyhodnocování dat jsem učinil několik drobných chybiček: Cadel Evans Voecklera (bravo, Thomasi!) nedohonil, oběma Schleckům, aby se nehádali,  dal Cadel dvě a půl minutky a na těch válcích se pozdější nositel žluťáka rozjel ještě lépe, než jsem předpokládal - zapotil se tam tedy pořádně, všiml jste si?  Úsměv mi vyšel a šampáňo coby proud slzí rovněž.

Stručně k otázkám: s čas. paradoxem jsem se setkal při velkém třesku, v přemísťovací praxi preferuji teorii strun a vidět sebe o pár dní staršího je pro lidi, kteří mají informační náskok, prostě takový evergreen...

K vašemu příspěvku ke článku s Hruškovými prognózami jen to, že lépe bylo sledovati Eurosport, neb R. Bakalář se svým fámulem dávali divákovi jaksi více prostoru a nevstupovali cyklistům takříkajíc do silnice. A navíc, lidé jako já jsou věrní a vděční a po tolika letech s TdeF na Eurosportu neslušelo by se  zdejchnout se ke konkurenci.

Mějte stálé zdraví!