2. listopadu 2017 14:00 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Jako Pamela Andersonová. Tenisová provokatérka se opět svlékla do plavek

Eugenie Bouchardová jako Pamela Andersonová v plavkách z Pobřežní hlídky. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Eugenie Bouchardová jako Pamela Andersonová v plavkách z Pobřežní hlídky. | foto: Instagram/Eugenie Bouchardová

toronto Halloween, tedy svátek Všech svatých, je v Severní Americe jako každý rok přehlídkou prapodivných masek a převleků. Do tradičního svátku se v úterý zapojili i sportovci, hvězdy NHL, NBA či světového tenisu. Převlek ve svém stylu si připravila kanadská tenistka a modelka Eugenie Bouchardová, která se převlékla za svou krajanku Pamelu Andersonovou, konkrétně do jejich červených plavek ze seriálu Pobřežní hlídka.

Tenisově sice nemá třiadvacetiletá tenistka a finalistka Wimbledonu z roku 2014 už tři roky co nabídnout, přesto se neustále zapisuje do paměti fanoušků svými velice netradičními činy a fotkami na Instagramu.

Vše začalo na předloňském US Open, kdy uklouzla na vlhké podlaze, kterou před tím vytírala uklízečka. Pořadatele grandslamová turnaje pak Bouchardová zažalovala za přetrvávající zdravotní problémy, který ji přivodil údajný otřes mozku.

Letos v zimě zase šokovala, že se vysvlékla jen do spodní části plavek do časopisu Sports Illustrated.

Eugenie Bouchardová jako Pamela Andersonová v plavkách z Pobřežní hlídky.
Eugenie Bouchardová (vlevo dole) pózuje jako Pamela Andersonová s kamarády,...

Ještě tutéž zimu pak odpověděla o dva roky mladšímu studentovi, že s ním kvůli prohrané sázce půjde na rande, a i když má přítele, mladému fanouškovi vzkázala, že se s ním ráda bude scházet dál.

A protože nyní skončila tenisová sezona, Kanaďanka se mohla radovat z volna v přítomnosti svých kamarádů. A s nimi vymyslela, že půjdou slavit Halloween za členy Pobřežní hlídky.

Nikdo se pak nemohl divit, že si vnadná Eugenie vybrala postavu své podobně vnadné krajanky Pamely Bouchardové.

larJaroslav Šindelář

Najdete na Lidovky.cz