Diskuse k článku: „Bílé fanoušky chci víc než černé.“ Z NBA se pakuje další majitel

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 9.9.2014 1:49
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
K. Jež 8.9.2014 23:51

A pak se dozvíme, že anglická policie

se kvůli obavě, že bude nařčena z rasismu bála deset let pochytat stovky znásilnovačů dětí :::)))))

J. Chaloupka 8.9.2014 22:36

každý člověk má právo to či ono , toho či onoho preferovat

mám-li raději brunety než blondýny , ateisty raději než křesťany , židy než muslimy , běloši jsou mi sympatičtější než černoši, a pod. všechny tyto příklady jsou jen osobními pocity a preferencemi oblíbenosti a je zcela normální že každý člověk má své osobní preference , to není žádný rasismus. Rasismus by byl kdyby ty jím nepreferované skupiny obyvatel nějak veřejně pronásledoval či šikanoval . Ve své firmě či ve svém soukromém sportovním klubu si vlastník může , a je normální že to dělá, vybírat své zaměstnance ryze dle své úvahy a svých preferencí. Jiná věc je ,že poskytuje-li placené služby veřejnosti, musí být tyto služby poskytovány veškeré platící veřejnosti bez ohledu jakékoliv jeho osobní preference. Čili JESTLI VLASTNÍK VE SVÉ SOUKROMÉ FIRMĚ NEBUDE ZAMĚSTNÁVAT NAPŘ. ČERNOCHY , GAYE ŽIDY , NEBO BLONDÝNY JE TO JEHO JEN JEHO VĚC . POKUD JIM ALE ODMÍTNE VEŘENĚ POSKYTOVANÉ SLUŽBY SVÉ FIRMY POSKYTNOUT JE TO RASISMUS .

J. Jurax 9.9.2014 1:49

Re: každý člověk má právo to či ono , toho či onoho preferovat

No jo, je to jeho věc, nechce-li zaměstnávat gaye, černochy, bělochy, Židy či Asiaty nebo prsaté blondýny - a v našich podmínkách třeba cikány.

Ale nesmí do říct nahlas - to by byl politickými korektníky utloukán, i kdyby uvedl racionální argumenty. A kdyby byl tak pošetile pravdomluvný a tento důvod uvedl v odmítnutí zaměstnání, bude tahán po soudech a nejspiš prohraje - neboť diskriminace.

Modrejmor 8.9.2014 22:04

Multikulti totalita

Cenzura a autocenzura brutálnější než za bolševika, už vám šmírují i soukromou komunikaci, to je hnus.

Najdete na Lidovky.cz