Středa 5. srpna 2020svátek má Kristián 22 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Kouč Sáblíkové zuří: O zlato nepřišla kvůli pádu, ale kvůli dopingové kontrole

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 11
  • Poslední: 16.2.2011 9:41
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Farmačka 16.2.2011 9:41

Nejsem nepřející, ale bylo by vhodné ještě zvážit

stavbu haly za 2,3 miliardy kvůli jediné závodnici na světové úrovni. Nedávno onemocněla a logicky neměla výsledky, které někdo očekával. Teď se jí stala nehoda na MS. Není stroj a stát se může cokoliv. A v malém a bezvýznamném Oseku bude stát její ,,pomník" za miliardy. Je skvělá a úspěšná, ale chce to držet rozum na uzdě. A chování Nováka je nesoudný alibismus. ,,Pády do tohoto sportu patří", jsou jeho slova. Asi jen v případě, že se to nestane Martině. Na zlato tentokrát neměla.

K. Sumbal 15.2.2011 12:49

Co by ten Novák ještě chtěl?

Nevím, na co si Novák stěžuje Chtěl by snad měnit způsoby dopingové kontroly? . Totéž  co potkalo Martinu při dopingové kontrole,mohlo potkat kteroukoliv soupeřku Martiny a Novák by se producíroval před kamerami a vyvolával by do světa, jak je dobrý trenér. Ať  si laskavě uvědomí dopingová pravidla a srovná to třeba s cyklisty, kdy dopingoví komisaři zaklepou na dveře třeba v 10 hodin večer nebo v půl páté ráno, a to v kterýkoliv den. A navíc, cyklisté musí na antidopingový výbor hlásit půl roku dopředu, kdy a kde budou zdržovat a jakmile je páni komisaři nenajdou tam, kde mají být, následuje okamžitý postih.

Mimochodem, jsem zvědav na výsledek té druhé kontroly. Mohlo by to být zajímavé.

J. Tínek 14.2.2011 17:07

Martino, nevadí, jede se dál...

hlavní je zdraví....

P. Kopta 14.2.2011 16:32

3 x na kontrole???

Jestli to dobre ctu, tak byla 3 x na dopingove kontrole behem dvou dnu. Na zacatku, po 3000m a po 5000m. To mi pripada ujete. Ale nebyt nekvalini drahy, asi by i tak vyhrala. Nevadi priste.

J. Orlík 14.2.2011 16:18

Už jsem to psal jinde...

Trenér zkrátka neunesl, že opět nebude středem pozornosti. Martina to prohrála už na pětistovce. Takové rozdíly, to je fakt moc. Je to, sice, blbé, když člověk takto spadne, ale mluvit o tragédii? Tragédie byl pád mostu před vlak ve Studénce. Mluvit o tragédii při pádu na bruslích, kdy jen příjdu o lepší medaili, mi příjde opravdu hodně mimo mísu. Mimochodem, nevěřím, že by Martina těch skoro 16 vteřin na Wustovou, najela. Ta byla v ohromné formě od samého začátku soutěže. A najet 3 vteřiny na kolo, no, pane Nováku, nedělejte ze své svěřenkyně terminátora. Ano? Prosím! Ovšem ta dopingová kontrola se mi taky nelíbí. Ale kolik sportovců na takovou kontrolu takto chodí? Spousta. Výmluvami na to ze sebe uděláte akorát pitomce.

J. Pašek 14.2.2011 14:47

Kvůli dopinkové kontrole nedostala zlatou . . .

Hmmmm, dobrý . . .

Možná ten její "kouč" asi šňupá drogy a měl jít také na drogovou kontrolu . . . 

P. Kopta 14.2.2011 16:35

Re: Kvůli dopinkové kontrole nedostala zlatou . . .

Relaxace a psychika dela hodne. Kdo nikdy nesportoval, tezko pochopi.

J. Pašek 14.2.2011 17:47

Re: Kvůli dopinkové kontrole nedostala zlatou . . .

Dopingování je to chyméra dnešního sportování, že vítěz musí dát krev a moč  . . . .Sáblíková není "prvnička" a z minula velice už dobře ví jak to chodí, když vyhrála . . ..  Fňukat a kecat si rozumy a přitrouble se vymlovat proč jsem neskončil první je velice  nesportovní  a nevkusné . . .  Prostě ten den jinému přálo štěstí a byl o 3 desetiny vteřiny rychlejší . . . 

P. Balcar 15.2.2011 10:23

Re: Kvůli dopinkové kontrole nedostala zlatou . . .

kromě Vás tu nikdo nefňuká.

Ono je rozdíl podávat kibicovské výkony za klávesnicí nebo sportovní na dráze. A tři hodiny bez relaxace a maséra po vrcholovém výkonu a při přípravě na další den, to není jako tři hodiny bez kafe u stolu ;)

J. Kos 14.2.2011 10:05

Je to bojovnice,

které blahopřeji !

G. Krejčová 14.2.2011 9:45

Velký úspěch

Moc gratuluji Martině , i s pádem bronz. Někdy se úplně nezadaří, ale ta bojovnost je neuvěřitelná. Trenérovi přeji pevné nervy, vztek vypustit a jet dál.

Tajemství zlatých adres. Pražská vila za půl miliardy je na prodej

Vila Na Zátorce 13 (Praha, 26. července 2020) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Mohutná, ale v rámci okolní zástavby celkem nenápadná cihlová stavba v srdci diplomatické čtvrti pražské Bubenče je...

Kůže je zrcadlem vnitřních chorob, říká lékař. Jaké nemoci může ukázat?

Petr Arenberger, kožní lékař a ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Vyrážka s pupínky, puchýřky i problémová pigmentová znaménka dokážou pěkně znepříjemnit život, ale mohou být také...

Jak se dělá byznys za miliardy. Agent Paska o přestupu Součka i dalších

Pavel Paska | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jak se zrodil rekordní přestup záložníka Součka do Anglie? Kam asi tak půjde střelec Schick? Co očekává od zázračného...