Diskuse k článku: Koukalová už s týmem trénovat nebude, nemělo to smysl, mrzí trenéra Rybáře

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 11
  • Poslední: 9.12.2017 11:49
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Gandy 8.12.2017 11:21

G. Soukalová - Koukalová neví spolu nejen s šéftrenérem, která bije!

Bohužel naše špičková biatlonistka se nechala ovlivnit ,,politickou masáží,, našich a zahraničních štváčů proti ruskému lidu, bez důkazů jasného dopingu jednotlivých sportovců. Jinak bych šéftrenérovi doporučil se obrátit na skutečné odborníky, tedy na skutečnou lékařskou pomoc, protože její zdravotní problémy mohou souviset se ,,zátěžovým astmatem,, (nedostatečná kapacita plic - stažení průdušek při velké zátěži, tedy nedostatečné prokrvení lýtkových svalů s následkem velkých bolestí, což má vliv i na techniku lyžování.

P. S.

A co ozonová podpora do ZOH v Soči? To bylo ,,košér,,?

David.79 8.12.2017 11:50

WADA jí dá vyjímku na doping a může běhat jako vítr...i když asi ne, přece jen pro Západ jsme untermenchen...

V. Pavlíčková 8.12.2017 12:46

Máte slovník jako dob normalizace. Proti ruskému lidu nikdo nikoho neštve. Ovšem ruské politické vedení, to je věc jiná.

J. Makoň 8.12.2017 13:51

Já bych ještě k těm Rusům přidal našeho prezidenta, vůči kterému vystupuje jak členka Kalouskovo demagogického klubu.

P. Masek 8.12.2017 10:30

Stačí si přečíst dnešní článek Macka v iDnes. Koukalová najednou napadla vedení týmu za špatnou techniku běhu, který prý způsobuje její problémy.

Několikrát jsem tady napsal, že to není moc myšlenkově nadaná dívka, navíc pod vlivem svého profesionálního manžela, a Hamzy, který je jako předseda svazu zároveň jejím osobním manažerem (právně asi v pořádku, ale velmi neetické). Zřejmě napřed mluví, než myslí.

Pokud by se dodatečně přišlo, že za jejími problémy může být i přehnané používání některých látek (nemyslím, doping, ale podpůrné rehabilitační prostředky), tak je to konec její, předsedy a prakticky celého českého biatlonu.

J. Kopeček 9.12.2017 11:49

Je to zbytečná hysterie. Koukalová byla zvyklá na obdivování a všechny ty kecy o ní byly jen v superlativech. Podle mého názoru jí to všechno moc vlezlo do hlavy. Najednou přišly zdravotní problémy a ona sama se s tím těžko vyrovnává, tak kope kolem sebe obviňuje trenéra a řeší dopingy u Rusů. A totéž se stalo Šlesingerovi, který šel s výkonem dolů, ale také řešil to, co nemusel. Na to jsou přece jiné orgány. A proč by měla jezdit s týmem po závodech jako maskot ? A jen tak mimochodem, není jedno, kdo na těch prkýnkách doběhne jako první? A když skončí náš biatlon, tak se vůbec nic nestane. Před několika lety o něm málokdo věděl a málokoho zajímal. A přežili jsme to.

David.79 8.12.2017 9:26

Buď karma, krytí dopingu, nebo to prostě s dopingem přehnala.

A. Fafejta 8.12.2017 9:39

Tak snad jste si po ránu udělal dobře. Hezký den.

David.79 8.12.2017 9:43

Mě je to fuk, píšu co si myslím a sázím na karmu. Tolik nenávist k rusům, jsem od sportovce nečekal...teď ještě doufám že shoří šlesinger a fourcade.

A. Fafejta 8.12.2017 11:33

Asi nevíte, co karma je. ;) Poněvadž právě tím, že někomu přejete něco zlého si vytváříte svou karmu, kterou si odtrpíte. Vaše mysl není spravedlnost, ničí mysl není. Je to vždy jen malinkatý, uzoučký, relativní pohled na svět. Za své myšlenky jste stejně zodpovědný jako za činy. Všechny zlé Vám přinesou utrpení dokud nepochopíte, že je máte opustit. To je karma. Žádné ospravedlnění nenávisti za nenávist nebo zla za zlo neexistuje.

David.79 8.12.2017 11:48

Já se s tím vyrovnám:-) Koukalové nic zlého nepřeju, ani nemusím, jak vidíte:-) Aji kdybych přál, tak se to nesplní:-)

On-line reportáž | HOKEJ

Kanada - Česko
5 : 1
58:13
Vyloučen hráč McCann(Kanada),2 min. za sekání
58:13
Vyloučen hráč Jaškin(Česko),2 min. za sekání
57:55
Jaškin před brankou hledal Faksu, ale puk doskákal až k Murraymu.