2. ledna 2017 20:06 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Koukalovou zchladil po životním triumfu v Novém Městě až pád na zadek

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 1Diskuse
Gabriela Koukalová chladí naražený zadek. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Gabriela Koukalová chladí naražený zadek. | foto: facebook

PRAHA Ač už se píše rok 2017, česká biatlonistka Gabriela Koukalová stále vzpomíná na svůj předvánoční triumf ve vyprodané Vysočina Arena v Novém Městě na Moravě. Ze snění ji vytrhl až pád v exhibici v německém Schalke o necelé dva týdny později.

Když ovládla 18. prosince před více jak 30 tisíci domácích fanoušků závod s hromadným startem, nadšená Koukalová prohlásila: „Vyhrát doma je nejvíce. Více než olympijské medaile. Nic takového jsem si neuměla představit ani v nejhezčích snech.“

Gabriela Koukalová chladí naražený zadek.
Nejlepší žena roku, biatlonistka Gabriela Koukalová na Sportovci roku 2016.

Ze snění českou biatlonovou královnu vytrhla až exhibice v německém Schalke, která se jela minulou středu. Na střelnici působila nekoncentrovaně, na trati vše doprovodila tvrdým pádem na zadek, takže nakonec vybojovala s parťákem Michalem Šlesingrem až sedmé místo.

„Teď jen doufám, že z toho pádu nebude nic horšího než paviání zadek, protože to, co je schované pod ledem, vypadá podstatně hůře,“ napsala následně na svůj facebookový profil. Závodnice, která slavila vánoční svátky v Rakousku vše doprovodila i fotkou z hotelového pokoje.

„Beru to jako trest za to, že jsem Vám od NMNM nic nenapsala a ani nepopřála hezké svátky. Taky mě mrzí, že jsem to pokazila Bouškovi (Šlesingr),“ dodala k příspěvku. Možná i proto na novoroční přání nezapomněla, byť společné přáníčko s manželem Petrem umístila na sociální sítě až v pondělí dopoledne.

Jak dokázala třetí žena průběžného pořadí Světového poháru vyléčit naražené pozadí a vrátit se zpět do pohody, to se fanoušci mohou přesvědčit už tento týden. Už od čtvrtka je na programu další zastávka seriálu – tentokrát v německém Oberhofu. A také zde se pojede sprint, stíhačka a závod s hromadným startem.

  • 1Diskuse


Antonín Vavrda

Autor

Antonín Vavrdaantonin.vavrda@lidovky.czČlánky


Najdete na Lidovky.cz