5. listopadu 2015 13:06 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Frustrovaný LeBron James roztrhal rukávy retro dresu. Pak zazářil

LeBron James s roztrženými rukávy procitl. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy LeBron James s roztrženými rukávy procitl. | foto: ČTK/AP

CLEVELAND Nejen vynikající střelecké představení ve čtvrté čtvrtině, ale i trhání dresu předvedl ve středečním zápase NBA LeBron James. Hvězda Clevelandu se v duelu s New Yorkem dlouho trápila a frustraci si James vybil na neoblíbeném upnutém dresu, na němž si roztrhl švy na rukávech, aby měl větší volnost pohybu.

V poslední dvanáctiminutovce pak dal 11 ze svých 23 bodů a pomohl týmu k vítězství 96:86.

Cavaliers nastoupili v černých retro dresech poprvé v sezoně a Jamesovi se od počátku nedařilo. V prvním poločase proměnil jen čtyři pokusy z jedenácti. „Byl jsem frustrovaný. Nepadalo mi to tam a dres bylo to jediné, s čím jsem mohl něco dělat,“ řekl James, jenž si na těsná trika s rukávy stěžoval už v roce 2014 v době, kdy hrál za Miami.

Roztržený rukáv LeBrona Jamese.
LeBron James zavěšuje,

NBA poprvé představila dresy s rukávy před dvěma lety a podle Jamese upnuté rukávy nepříjemně obepínají bicepsy a ramena a omezují pohyb. „Pokud ale fanoušci mají ty dresy rádi, tak je budu nosit. Jenom jsem zvyklý na dresy bez rukávů,“ řekl James.

LeBron James si trhá rukávy:

ČTK

Najdete na Lidovky.cz