Úterý 27. září 2022, svátek má Jonáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Maki a Kiki už spolu zase mluví. Díky, žes nám pomohla do Ria, vzkazuje Sluková

Sport

  6:00
PRAHA - Jedna druhou nemohla vystát, problém jim dělalo se pozdravit, natož se na sebe podívat. Po roce se však Kristýna Kolocová s Markétou Slukovou zřejmě udobřily. Ukazuje to nejen vzájemná fotografie po postupu Maki s Barborou Hermannovou na olympiádu do Ria, ale také vzkaz Slukové. „Velikánské díky Míše (Kvapilové) a Kristýně (Kolocové),“ napsala Maki na Facebooku nového páru.

Barbora Hermannová s Markétou Slukovou (dole) slaví postup na hry do Ria. foto: Facebook Hermannová

Volejbalové krásky Sluková s Hermannovou zestárly o deset let, ale nevadí jim to

„Chtěly bychom moc poděkovat za to obrovské množství úžasných zpráv, komentářů a gratulací a vůbec všem, kteří nám na této dlouhé cestě za olympijským snem pomáhali, podporovali nás a byli s námi i ve chvílích, kdy to nebylo lehké,“ děkovali Maki a Bára svým fanouškům.

„Obrovské díky patří Simonovi, je pro nás obrovskou ctí, že nás trénuje právě on a že nám pomáhá plnit si naše volejbalové sny! Moc děkujeme také našemu širšímu týmu, , skvělým kamarádům, skalním fanouškům, samozřejmě našim milovaným rodinám a věrným týmovým sponzorům a partnerům,“ stojí dále na profilu českého páru.

Barbora Hermannová (zleva) s trenérem Simonem Nauschem a Markétou Slukovou spolu s Michalou Kvapilovou, Kristýnou Kolocovou a jejich trenérem.

„Na závěr určitě patří také velikánské díky Míše (Kvapilové), Kristýně (Kolocové) a jejich trenérům, kteří s námi absolvovali a bojovali v posledních dvou kvalifikačních kolech kontinentálního poháru,“ pochválily pár, který jim pomohl do Ria.

Plážové volejbalistky Barbora Hermannová (vlevo) a Markéta Sluková po návratu z...
Plážové volejbalistky Barbora Hermannová (vlevo) a Markéta Sluková po návratu z...

„Je ale třeba také zmínit a poděkovat i Martě Jakubšové, Didi Žolnerčíkové a Martě Bonnerové, které úspěšně odehrály v roce 2015 první kontinentální kolo ve Vilniusu a umožnily nám tak vůbec v této poslední fázi o OH zabojovat,“ doplnily Maki a Bára.

Autor:

Sověti ozářili Richarda Nixona radioaktivitou. Jeho agenti to zastavili trikem

Premium Při návštěvě v Sovětském svazu Richard Nixon sice přátelsky hovořil se sovětským vůdcem Nikitou Chruščovem v takzvané...

Test kočičích kapsiček. I z krmiva za deset korun může zvíře dostat vše

Premium Kočky nám sice někdy připadají mlsné, ale ony jen v miskách hledají to, co jejich tělu prospívá nejvíc: maso plné...

Extra steh po porodu navíc? Rodičky děsí ponižující husband stitch

Premium Přivést dítě na svět znamená pro většinu žen prožít si mnoho vypjatých chvil. Vyrovnat se s průběhem porodu nemusí být...

Mary Kay je 25 let na trhu! Vyhrajte a oslavte to společně s námi
Mary Kay je 25 let na trhu! Vyhrajte a oslavte to společně s námi

Mary Kay slaví 25. výročí na českém a slovenském trhu. To už je pořádný důvod k oslavě a při té příležitosti jsme si pro Vás připravili soutěž o...

Mohlo by vás zajímat