Diskuse k článku: Mazochův stav je stabilizovaný, hlásí lékaři

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 47
  • Poslední: 24.11.2008 20:13
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
24.11.2008 20:13

dd

sdsd

22.1.2007 23:09

ll

Powrotu do zdrowia!

22.1.2007 22:45

Bedziesz zdrów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wracaj do zdrowia bo całe życie przed Tobą. Pozdrowienia dla Czechów , jesteśmy z wami !!! 

22.1.2007 21:38

Mazoch ZDROWIA

Dąbrowa Górnicza Poland jesteśmy z tobą, wyjdziesz z tego, cała Polska jest z toba, trzymaj sie, szybkiego powrotu do zdrowia

22.1.2007 21:25

zajimavé

Jsem na správném fóru?? Mluví se tu jen polsky sem tam anglicky..... 8-o8-o8-o

22.1.2007 22:25

Re: zajimavé

Mě ty vzkazy od Poláků potěšili. Spíš se zamýšlím, proč je tu tak málo Čechů, ale nechci to nijak hodnotit.

Ten pád vypadal dost ošklivě. Přeji mu co nejrychlejší uzdravení.

22.1.2007 23:40

Re: Re: zajimavé

nevim jak  si to pucmelouchu myslel ale je mily ze spousta polaku tady nechala vzkaz coz se o Cesich rict neda (smutne) a verim tomu ze ti polaci tomu clanku z pulky nerozumi a stejne tady nechali vzkaz. ja mu taky preju a zese brzo lita.

23.1.2007 17:18

Re: Re: Re: zajimavé

O ne, rozumi z 80-ti procent. Stejne jako Cech rozumi psané toto bude tučně polstine. S mluvenou reci je to horsi.

22.1.2007 20:49

ULA POLSKA

WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA JESTESMY Z TOBA!!!!!!!

22.1.2007 20:19

Poland with Jan

Jan get well soon. Come back next year to Zakopane and win. Everyone in Poland would be delighted. We keep our fingers crossed for You.

22.1.2007 20:10

Janku czekamy na Ciebie

Janku jesteśmy z Tobą , modlimy się za Ciebie . Będzie dobrze . Polska jest z Tobą !!    VVVVVV

22.1.2007 20:07

Będzie DOBRZE

TRZYMAJ SIE JANKU.CAŁA POLSKA Z TOBA..DRUGIEJ SERII SKOKOW NIE POWINNO BYC..TRZYMAMY KCIUKI ZA CIEBIE .NAPEWNO WYJDZIESZ CALO Z TEGO..

22.1.2007 20:01

trzymamy kciuki

trzymamy kciuki za Mazocha

22.1.2007 19:37

...

Trzymaj sie...zdrowiej szybko.

22.1.2007 19:06

Ania z Plski

Wracaj do zdrowia Janek!

22.1.2007 18:53

bedzie dobrze

Janku, myslimy o Tobie i trzymamy za Ciebie1>-R^

22.1.2007 17:55

Seba

Janku trzymaj się.Wierze w ciebie.IVV>-

22.1.2007 17:29

do wszystkich

od paru lat pisze na forum LN ale tylu naszych jeszcze nie widziałem.Tak trzymać!

22.1.2007 17:19

Seba

>-Cała Polska jest z tobą.Trzymaj się i wierzymy że powrócisz szybko do zdrowia

22.1.2007 16:09

Janek

Janku zdrowiej nam - czekamy na ciebie za rok w  ZAKOPANEM - Możesz nawet wygrać z MaLyszem.....

22.1.2007 15:17

Polska z toba

Janku czekamy na ciebieVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

22.1.2007 14:26

Janku zdrowiej

Cała POLSKA jest Z TOBĄ JANKU. Musisz wyzdrowieć.W kościołach ludzie modlą się za Ciebie.Wierzę, że dasz radę. VV>-

22.1.2007 13:11

Wzystko będzie ok

Trzymaj się. Konstancin z Tobą!!!

22.1.2007 13:11

Szkoba że Cię nie ochroniliśmy

Byłem w ochronie zawodów w Zakopanem, staliśmy na tej wysokości, gdzie Ci się narta podwinęła. To był nagły podmuch wiatru - cała nasza grupa to odczuła. Szkoda, że my z Juwentusu nie mogliśmy Cię uchronić. Trzymaj się, czekamy na Ciebie za rok..

22.1.2007 13:08

wszystko bedzie ok

wszystko bedzie ok

22.1.2007 13:00

Honzíku, drž se!

Myslíme na tebe, přeji hodně odvahy a síly. Palce drží i můj pětiletý syn Dominik, ktedý nedá na české skokany dopustit.

22.1.2007 12:58

Jesteśmy z Tobą.

Cała Polska trzyma kciuki za Ciecie. Zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia.R^

22.1.2007 12:54

Marta Polska

Janku trzymamy za Ciebie kciuki. Wracaj szybko do zdrowia i skakania.V

22.1.2007 12:40

Uzdravení!

Přejeme zdraví jako dříve a optimismus!! ten léčí!

22.1.2007 12:24

trzymaj sie

trzymaj sie