Úterý 19. března 2024, svátek má Josef

Diskuze

3,3 vteřiny od zlata. Moravec má nakonec z vytrvalostního závodu stříbro

Biatlonista Ondřej Moravec je vicemistrem světa. Ve vytrvalostním závodě na 20 kilometrů odstřílel bezchybně a dlouho to vypadalo, že v Hochfilzenu získá medaili nejcennější, o 3,3 vteřiny jej ale nakonec předstihl Američan Lowell Bailey. Fenomén této disciplíny Martin Fourcade se musí spokojit s bronzem.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

Nepřítel číslo tři: je mistrem světa.

Nepřítel číslo dva: je třetí na mistrovství světa.

Nepřítel číslo jedna: postoupil do masáku na MS.

Tak a teď se z toho ruská prasata vohlodejte!!!

Já se bavím!!!

0 0
možnosti

16. 2. 2017 17:34

Nádhernej závod. Ondro jsem rád, že jsi zpátky. Díky.)

0 0
možnosti

16. 2. 2017 16:29

A víte, kde získal Bailey nepatrný náskok ?

Ne v běhu, tam byl 22. Ondra dokonce o 1,1 s rychlejší než 23. Bailey. V čase stráveném na střelnici také ne, (9. ze 100 závodníků) Moravec oproti 6. Američanovi jen o 4,4 s pomalejší. Rozhodující byla rychlost střelby. Zatímco Bailey vystřelil dvacet nábojů přesně do terče za 1:39 min., Moravec "až" 22. (což by tolik nevadilo), ale za 1:50 min. Tedy o 11 vteřin pomaleji. Takové malichernosti v tomto sportu také rozhodují

0 0
možnosti

16. 2. 2017 16:36

já myslím, že 2 místo Ondry je nad očekáváním. Jsou to sice jen 3. vteřiny, ale kdo by to čekal před závodem.

0 0
možnosti

16. 2. 2017 16:23

Výborně. Američanovi nelze než přát, když člověk viděl jeho radost. Moravec skvěle a třetí Martin. Feťáci opět bez medaile mohou vyřvávat do ruské televize "Ty sviňááááááá" :-)

0 0
možnosti

16. 2. 2017 16:28

Jistě soudruhu... medailové místa jsou ideově v pořádku, takze u Vás na pouličním výboru vládne spokojenost :)