19. listopadu 2008 17:45 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Na chyby gólmana Tottenhamu doplatil kouč

Heurelho Gomes v akci. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Heurelho Gomes v akci. | foto: www.tottenhamhotspur.com

LONDÝN Trenér fotbalových brankářů Hans Leitert přišel o angažmá v Tottenhamu. Pětatřicetiletý Rakušan doplatil na velké množství chyb gólmanské jedničky Heurelha Gomese. Brazilského gólmana vedení klubu podrželo a propustilo trenéra.

Leitert si mezi brankářskými trenéry vysloužil renomé i díky knize Brankářské umění aneb Sedm principů mistrovství. Jeho spolupráce s Gomesem však nevyšla. Brazilský brankář, jenž přišel do Tottenhamu v létě z Eindhovenu jako jasná jednička, na sebe upoutal spíše hrubkami, kterých se dopouštěl téměř v každém zápase.

Naposledy Gomes daroval vítězství Fulhamu, když neudržel lehkou střelu a srazil si ji do branky. Přesto má nadále důvěru trenéra Harryho Redknappa.

"Je to naše jednička a dělá svou práci. Věřím mu, musíme mu věřit," řekl Redknapp, který přišel do Tottenhamu v říjnu místo odvolaného Juandeho Ramose. "Přestože o víkendu zklamal, stále jeho výsledky vypovídají o tom, že je brankářem světové třídy," dodal.

Další chyba by se však Gomesovi mohla stát osudnou. Na svou šanci totiž čekají zkušený španělský brankář Cesar Sanchéz, který má za sebou angažmá ve slavném Realu Madrid, a mladý gólman Ben Alnwick.

ČTK

PŘÍBĚH: Výsledky v pořádku, přesto nemohu otěhotnět
PŘÍBĚH: Výsledky v pořádku, přesto nemohu otěhotnět

Vždy to vypadá nadějně, ale stále nic. Měřím bazální teplotu, tento měsíc to vypadalo velmi nadějně. Teplota 37,5 a Ms meškala 7 dní. A stejně ta mrška červená přišla. :( Už nevím proč to nejde. Vždy se snažíme v době ovulace i pravidelně celý měsíc a stále nic. Už je mi z toho až smutno.

Najdete na Lidovky.cz