Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Norové budou zítra analyzovat Nedvěda

Sport

  21:13
OSLO - Norský národní tým, který se utká o postup na mistrovství světa s českými fotbalisty, zakončil přípravu v Dánsku. V pátek se Norové chystají na detailní rozbor hry Pavla Nedvěda.

Pavel Nedvěd. foto: Hynek Glos, Lidové noviny

Norský tým se dnes přesunul do dějiště sobotního zápasu Osla. Trenér Aage Hareide drží kvůli maximální možné koncentraci své svěřence mimo dosah přátel i novinářů.

"Nebudou-li kolem hřiště lidé z médií, naše míra soustředění bude mnohem vyšší," řekl dnes Hareide před odletem z Dánska do Norska. Dodal, že s dosavadní přípravou svého týmu je velmi spokojen.

Podle norského kouče nyní zbývá vybrat na zápas jednu ze dvou plánovaných strategií. Základní sestava je prý hotova a český celek - až na jedinou výjimku - už byl podroben důkladné analýze. Onou výjimkou je Nedvěd: rozboru jeho hry Norové vyhradí chvíle před pátečním závěrečným tréninkem. "Nedvěd a Tomáš Rosický jsou pilíři českého celku," dodal k tomu Hareide.

Podle norského tisku by základní sestava Seveřanů měla mít následující podobu:
Myhre - Bergdölmo, Hagen, Hangeland, Riise - Solli, Hästad, Grindheim, Pedersen - Iversen, Carew.

Autor:

LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny
LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny

Vítejte ve 4. týdnu letní soutěže. I v tomto týdnu vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi, hodnoťte výlety ostatním a vyhrajte jednu z 10 týdenních...

Mohlo by vás zajímat