Diskuse k článku: Kvitová dohrála v osmifinále. Šafářová senzačně vyřadila Šarapovovou

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 2.6.2015 1:04
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Kulihrach 1.6.2015 21:59

Tenistka, která prohrála, se nejmenuje Kitová (viz titulek). Její výkon byl ale strašný, neuvěřitelný, ostudný. Právem ji těch pár pařížských diváků, co vydrželi se za své drahé vstupné koukat, vypískalo. 

Příklad Petry Kvitové ukazuje, že stejné prize money, jako mají muži, které si tenistky nedávno vybojovaly, atraktivitu ženského tenisu spíše poškozují. Petru ten tenis vůbec nebaví, vyloženě ji obtěžuje a ona to signalizuje na všechny strany.  Tváří se znechuceně,  mezi míčky se plouží, míčky se ani nepokouší doběhnout. Mívala nedostatečnou fyzičku, když se uvolnilo světové eso, najala si ho, fyzičku jí podstatně zlepšil, začala stíhat míčky, ale trenér ji honil, zhroutila se, po 3 měsících světové eso vyhodila,  sama na dva měsíce zmizela od tenisu. Ale vrátila se - ovšem ne proto, že by jí tenis začal chybět, že by ji znovu bavil, že by chtěla svým tenisem bavit diváky. Pro diváka je ale pohled na vrcholně otráveného sportovce utrpení.

V. Komárek 2.6.2015 1:04

Přesně tak!!! Jak by jí tenis vůbec nebavil. Neustále nějaká kyselá , naštvaná , bez zájmu, hraje jako bezhlavý jezdec. Jedině, že by měl na ní negativní vliv ten její přítel.? SEX????))))

J. Kodeš 1.6.2015 17:43

pěkný dárek lavrovovi a putinovi,že

J. Kulihrach 1.6.2015 22:04

:) :) I když Máša není devótní fanynka Kremlu.  Lucka především famózně hrála, nevyhrála proto, že by její soupeřka neměla svůj den, ale proto, že jrála ještě lépe než špičková soupeřka. Byl to úžasný tenis, na obou stranách. Velká gratulace vítězce a obdiv k té bojovnosti a odhodlání do posledního míčku.

J. Kodeš 1.6.2015 17:42

pěkný dárev lavrovovi a putinovi,že

V. Komárek 2.6.2015 0:56

Jistě proto mluví spíše jen Anglicky a povzbuzuje se COMON!!!))))))))))

Najdete na Lidovky.cz