28. března 2007 10:05 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Ponurá nálada? Ne, na tréninku se vtipkovalo

LIBEREC Předzápasový trénink fotbalové reprezentace – to byla pro fanoušky mimo Prahu v posledních letech vždy velká událost. Včera se ale diváci v Liberci na stadion U Nisy nedostali.

Odhalená oslava s alkoholem a údajně i dámskou společností upřela na Brücknerovo mužstvo mimořádnou pozornost. Aféra se stala nejžhavějším tématem hospodských debat a naplnila titulní stránky novin. Jaká byla odpověď na nežádoucí zájem? Český tým se snažil při přípravě na dnešní zápas s Kyprem izolovat.

„Fanoušci nemohli do hlediště z organizačních důvodů na žádost pořadatelů. Nenašli způsob, jak by po dvaceti minutách dokázali lidi rychle dostat z tribuny,“ tvrdil mluvčí reprezentace Lukáš Tuček.

Fotbalisty viděli na chvíli jen novináři
V ochozech se na úvodní čtvrthodinu objevili pouze novináři. Zástupci médií dorazili na sever Čech ve vysokém počtu. Zbytek tréninku se ale už odehrál za zavřenými dveřmi bez jejich účasti.

Ale když Brücknerovi svěřenci začali vycházet za slunečného počasí na liberecký trávník, nebylo znát, že se kolem nich v pondělí strhla pořádná bouře. „Mezi hráči je všechno jako dřív. Jiné jsou akorát věci okolo,“ zmínil se jen kapitán Tomáš Rosický.

Opravdu. Žádné mrtvolné ticho, sklopené hlavy a ponurá nálada. Milan Baroš s čerstvě vyholenou hlavou začal hned zkoušet s míčem parádičky. Mladík Pudil, který je v Liberci doma, prohodil pár slov se známými. Do rozcvičení se normálně zapojila i pětice hříšníků, kteří si podle deníku Šíp měli na pokoj objednat prostitutky.

Při vyklusávání se ozývaly tradiční vtípky. „Jendo, kam nám utíkáš?“ brzdili spoluhráče kanonýra Kollera. Ostražitěji než Češi nakonec působila výprava Kypru. Ta totiž svůj poslední trénink uzavřela úplně.
Premium

Do luxusu investoval i Jaromír Soukup. Nejdražší byt v Česku je dál na prodej

Anna Kelnerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na samém vrcholu stometrového mrakodrapu V Tower na pražském Pankráci jsou dva penthousy, obecně považované za...

iDNES Premium už používá 150 tisíc lidí. Cena nebude mít konkurenci

Anna Kelnerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Unikátní služba iDNES Premium funguje měsíc. Už bezmála sto padesát tisíc čtenářů oslovil mix exkluzivního čtení a...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Anna Kelnerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!