11. května 2019 13:58 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Přestaňte mi posílat hanbaté fotky a videa, žádá hvězda UFC své mužské fanoušky

Chookagianová snímky ze soukromí přidává jen málokdy. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Chookagianová snímky ze soukromí přidává jen málokdy. | foto: Instagram.

PRAHA Velká hvězda ženské muší váhy v UFC Katlyn Chookagianová se díky jedenácti vítězstvím na profesionální scéně smíšených bojových umění dostala do hledáčku televizních kamer i řady fandů. Bohužel někdy je přílišná pozornost na škodu.

Chookagianová, které se přezdívá „blonďatá bojovnice“, je nyní v muší váze UFC ohodnocena jako čtvrtá nejvyšší, bude na počátku června soupeřit se světovou devítkou Joannou Calderwoodovou.

Její příprava na tento důležitý duel je však neustále narušována nežádoucími zprávami a fotografiemi, které jí někteří její příznivci posílají na sociálních sítích. „Pokud by mi náhodní ‚frajeři‘ mohli přestat posílat snímky jejich penisů, případně dokonce videa, jak sledují filmy pro dospělé, bylo by to skvělé,“ posteskla si na twitteru Chookagianová.

Katlyn Chookagianová.
Chookagianová je velmi pohledná, čehož využívají někteří fanoušci k posílání...

Rodačka z Long Islandu je na sociálních sítích opravdu aktivní, nicméně nevystavuje na nich své modelkovské fotografie, spíše se jedná o momentky z tréninku.

Navíc Američanka není první bojovnicí, která je cílem nevyžádaných snímků na sociálních sítích. Stejně se vedlo například Brazilce Claudii Gadelhové nebo ruské zápasnici Anastazii Yankovové.

Jan Krejcar

Autor

Jan Krejcarjan.krejcar@lidovky.czČlánky

SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily
SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily

Pojďte s námi otestovat dětské sirupy od NutriFood a ochraňte tak své děti před náporem nemocí a proměnlivého podzimního počasí. Stačí se přihlásit v komentářích.