Diskuse k článku: Pro sportovce je to škoda

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 19
  • Poslední: 7.4.2008 15:27
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
7.4.2008 15:27

řekněte těm sportovcům

ať trénují při práci, ať si dresy a sportovní pomůcky kupují sami, ať si na závody a soustředění berou dovolenou a na cestu do Číny si našetří. Odměnou jim pak musí být již samotná účast na hrách. Důležité - účastnit se!! Nijaké nároky na odměny či náhrady za přípravu. A když vyhrají a bude se hrát národní hymna, neznamená to, že jsou něco více než ostatní národy a soupeři. Jen byli tentokráte lepší či měli více štěstí.

7.4.2008 13:21

JE TO SKODA!!!!!

a TU O TOM 650 OFICIALNICH VOZECH SKODA PRO OH V CINE ZNATE?

31.3.2008 21:49

Co na olympiádu nepatří?

1. politici ----  2. zdůrazňování národní příslušnosti sportovců a hlavně vítězů ---- 3. profesionální sportovci-řemeslníci -  4. Předvádění se organizátorů her.   Takže OH bude opravdu nejlepší zrušit.

27.3.2008 15:43

HLAVNE

ABYSTE SI PODRZEL KORYTO,ZE? HNUSITE SE MI !

27.3.2008 13:12

Klausův ŘITNÍ ALPINISTA (Bémobvec) Jirásek: Proč škoda?

Nechtěne Jirásek ukázal své, jako Bém, Klaus atd. populistické barvy, když der Volk sděluje, že pro olympioniky ČR "je škoda", když BV. Klaus na olympiádu nepojede.

Tím nechtěně přiznal, proč to on, coby OV ČR, zdá se i většina olympioniků dělají: Pro VEŘEJNOU, POLITICKOU, zjevně i národoveckou slávu.

Ne tedy pro sportovní výkony, soutěžení, olympijské ideály, "podstatné nění zvítězit, ale zůšastnit se" atd. Jako za nacistické Říše, komunistických DDR, CCCP, ČSSR, KLDR, Kuby .... nebo ČLR, strana a vláda, ať již hnědá, nebo rudá totallita její propagandě ochotně a za bakšiš a prestiž sloužící aparátníci, ať již předseda ČSTV ČSSR, soudruh Huml, nebo zde Jirásek dobře vědí, že bez Fuhrera, generálního tajemníka ÚV KSSS nebo KSČ, nebo podobně oportunistického, ze slávy sportovců-gladiátorů pilně těžícího Klause ani aparátník jako on, ani "čistě sportovec" nebudou mít takový zuisk slávy, když se nebudou, hlavně po nějakém "sportovním" (čti marketingově, politicky, národovecky, kmenově zužitkovatelném) úspěchu na OH kochat vzájemnou slávou s "hlavou státu".

Ano, teď ještě aby gojimské masy občanů, nejen přes koncesionářské poplatky za TV, ale přes ceny spotřebního zboží zvášené o náklady na TV reklamy, zaplatily "hlavě státu" a "nezisštným" olympionikům a všem těm tuctům, stovkám parazitů na "slávě reprezentovat" český kmen před fuhrery v Pekingu se živícím, všechny ty milióny nákladů a "nákladů" zaplatily, aby navíc ze svého daly po desetiletí vydělávat všem těm promotérům OH PRAGUE, nakonec pak stavebním a jiným firmám, které na "národní hrdosti" vydělajé své miliardy.

Klaus, který si není jist, že by (právě v ČLR) jeho osobní a politický zisk úřasti na OH byl jednozačně vyšší než náklady (připoměňmě si, že vždy káže, jak on a všichni takovou analýzu dělají) se rozhodl nejet. Aparátčík Jirásek teď ukázal, o co ve "vznosné olympijské myšlence" jemu, sportovcům atd. jde.

27.3.2008 12:51

žádná škoda

Čím méně politiků tam pojede tím lépe. Soupeření v drtivé většině profesionálů-řemeslníků nemá se sportem a olympismem co společného.

A soutěžení, který stát bude nejúspěšnější, je zcela zavrženíhodné a zvrhlé. Už dlouho. Hlavně, že ale takovýto přístup není u  nás doma. Obdivovaná a prosazovaná Katka není nic jiného než profesionální voják živíce se během na lyžích. To samé třeba Železný ale s oštěpěm. A to je v pořádku a v souladu s národními zájmy ČR, abychom nějak ve své malosti vynikli. Též ubohé.

27.3.2008 13:28

Sohlas: Looseři platá za kmenovou, politickou "HRDOST"

Jako Fuhrerova Třetí Říše, socialistický SSSR a tedy i jeho "tábor míru", pilně pilně, propagandisticky zneužívaly to, že za peníze nebochých nevolníků dané totality trénovaní sportovci-gladiátoři skočili nejdále nebo nejvýše, dostali kus pryže nebo loptu za záda soupeřova brankáře, nasbírali přitom tolik a tolik medailí a tak "dokázali přednost" národně-socialistického nebo komunistického režimu nad zahnívající západní demokracií,

tak dnes Jiráskové, Katky Neumanové a politici práve jako Klaus vědomě, systematicky masírují primitivní emoce populace a daňových poplatníků, aby za lacinou šlichtu okamžiků TV servírované "kmenové" hrdosti, když náhodou nějaký z profesionálních gladiátorů dosáhne atraktivního výsledku na "olympijském klání", splatili všechny ty stovky miliónů extra výdajů (na dotování OH, vrcholového sporu, přes zvýšenou cenu zboží a služeb díky tomu, že firmy sponzorují sportovce, OH tým. platí reklamy na TV, včetně práv TV OH a mistovstí přenášet, atd.) .

Jak od dob římského Kollosea, masám laciný chléb a hry, lacinou eufórii "národní" nebo totalitní sounáležitosti a pro aktéry jako Jirásek, Klaus, gladiátoři a všichni, co z primitivních pudů mas mají lukrativní a slavné živobytí, pak nemalé příjmy.

Ne, nezávidím ani politikům, od Hitlera, přes Brežněva až po Klause, profitérům od Humla po Jiráska, ani gladiátorům od Zátopka po Železného, ale pro mě, mojí rodinu není výhodná investice do propagandy "sportiovních soutěžení", ale chci žít ve slušné zemi, třeba jako Švýcarsko, ikdyž přednost svého režimu nemusí "dokazovat" tím, kolik medailí nebo titulů šampiónů gladiátoři získkají.

27.3.2008 12:42

Jakl zřejmě bude odejit !!!

Jakl vůčihledě nezvládá nároky své funkce :

.

ani ve dvouletém předstihu nebyl schopen přirozeným způsobem

.

 zakomponovat  globálněekologickou přednášku v olympijské vesničce do doprovodného  rámce slavnostního zahájení  OH .

27.3.2008 12:23

OH Mnichov 1936 = OH Peking 2008

Ale sportovním bafuňářům to nevadí, ty maj žaludky jak přítel syrského lidu Paroubek...

27.3.2008 12:11

je škoda že je ještě předseda

je škoda že je ještě předseda  jinak  by nemohl kecat tavé kraviny ať otevře ty své zalepené oči a odšpuntuje  uši

27.3.2008 11:47

Ostuda ČR - mluvíme o sovbodě a demokracii!!!

A přitom děláme opak a svou účastí podporujeme totalitní režim. Hamba všem sportovcům co pojedou do Číny!!!

27.3.2008 12:46

Re: Ostuda ČR - mluvíme o sovbodě a demokracii!!!

No co chcete od sportovců a OH?

27.3.2008 11:34

Starej bafuňářskej vyžírka Jirásek - hry jsou jeho koryto,

takže co od něj čekat za odpověď.

27.3.2008 11:44

Re: Starej bafuňářskej vyžírka Jirásek - hry jsou jeho koryt

Zdá se mi, že soudruh Jirásek tak nějak košťálovatí...

27.3.2008 13:33

Aparátšík Jirásek: masy PLAŤTE za (možný) okamžik HRDOSTI

To je deal, který nám aparátčík Jirásek, stějně jako bossové "tělovýchovy" nacistické nebo komunistické totality, jejich politici, Fuhrerové, generální tajemníci ÚV, nebo "hlava státu" Klaus, gladiátoři, nabízejí. Děkuji: nechci, ne za mé daňové peníze, za mé peníze spotřebitele (přes sponzorování gladiátorů a aparátšíků firmami, cenu reklam v TV, atd.)

27.3.2008 10:58

Vrah panen

Proboha ten chlap na fotce u článku, to je ten francouzskej vrah panen, ne? On jim utekl nebo co že dává rozhovor pro lidovky?

27.3.2008 15:46

Re: Vrah panen

ONY JESTE NEKDE NEJAKY JSOU?

27.3.2008 10:40

Jsou to ještě sportovci?

Kdo se chce věnovat vrcholovému sportu je to jen zaměstnání a u pořadatelů propaganda jak politická tak komerční. Vzpomeňme tu Hitlerovu před válkou, bojkotovanou v Moskvě a tato bude také jen politickopropagandní. Peníze dát jen pro všeobecnou tělesnou průpravu. Bylo by to zapotřebí a ne byčovat organizmus k nějakým nadvýkonům. Vzešelo ze všeho jen používání různých prostředků k výkonu.

27.3.2008 14:36

SOUHLASÍM: Naše peníze jen na všeobecnou těelesnou výchovu .

na tělovýchodvné ZDRAV Í populace, ne na stále, všestranně (přes daňové výdaje, dražší zboží a služby, protože firmy, sponzorující sportovce a olympioniky zahrnují tyto a REKLAMU do nákladů, tedy ceny zboží a služeb) adikční závislost na tom, zda gladiátoři náhodou "zabodují" a "přinesou čest a slávu" kmeni nebo danému režimu.

Nejenže odmítám nabídku laciné šlichy momentální "eufórie národní hrdosti" když náhodou (navíc většinou ani ne) nějaký gladiátor zaboduje, coby výhodnou návratnost na mé daňové odvody a zvýšenou cenu zboží a služeb od firem, které sponzorují gladiátory nebo platí reklamy gladoátory propagující, ale systematicky budu argumentovat protiti takovéto neliberální, totalitní, parciálním zájmům (gladioátorů, aparátčíků OV, svazů, nakonec i oportunistickým politikům) složící nesmírně nákladný byznis přináší, k dlouhodobé škodě psychického a fyzického zdraví a fitnesu většiny populace,