Pondělí 2. srpna 2021, svátek má Gustav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Proměna 'Zvířete' Tysona. Miluje holuby, rodinu a je z něj vegan

Sport

  7:00
PRAHA - Kdysi sám o sobě prohlásil, že je nejstrašnějším člověkem ve vesmíru. Lidé mu přezdívali "zvíře" či "kanibal". Dar od Pána boha zdědil nejen na lámání kostí soupeřů v ringu, ale také na průšvihy. O kom, že je to řeč? O bývalém dvojnásobném šampionovi těžké váhy Miku Tysonovi.

Mike Tyson kouše ucho Evanderu Holyfieldovi (rok 1997). foto: Reprofoto

Jenže až za dva týdny vystoupí se svou ženou a téměř dvouletou dcerkou na pražské letiště, lidé by měli na všechny historky, scény, soudní procesy a články zapomenout. Do české metropole přiletí totiž nový Tyson. Usměvavý, přátelský, v pohodě. Alespoň tak o něm mluví promotér Rey Remo Karpf, který za šestidenní návštěvou boxerské legendy stojí.

„Byl takový vždycky. Jen je třeba ho poznat. Bestii z něj udělal promotér Don King. To je mnohem horší člověk, než Mike,“ říká v rozhovoru pro LN Remo Karpf, švýcarský vlivný podnikatel a bývalý manžel České Miss Michaely Maláčové. „Nikdy by neuhodil ženu ani dítě, má je samozřejmě radši než chlapi,“ vypráví.

A co na slavného boxera a muže, který je zapsán v Guinnesově knize rekordů jako nejmladší profesionální šampion těžké váhy historie, ještě prozradil? Například to, že již rok je veganem, jak na sobě začal pracovat, aby zhubnul 40 kilo nadváhy po ukončení kariéry, nebo o jeho lásce k holubům, čokoládě a pistáciím.

Celý rozhovor o Miku Tysonovi s promotérem Reyem Remo Karpfem čtěte v úterním vydání deníku

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat